Paranoidná Schizofrénia

zuzanka98

S takymito diagnozami by clovek hlavne nemal spekulovat sam a bez lekara. Ani s liekmi by sa nemal len tak zahravat, ze si ich sam naordinuje alebo sam si ich vysadi

Michal222222

Ja to mam tiez uz dlhe roky a prezivam bez liekov. Rad o tom pokecam a s niekym co ma tiez schizu. Napiste mi na realxman@azet.sk

Romana115

Odporúčam jedného človeka, ktorý sa zaoberá liečbou psych.chorôb a má veľmi dobré výsledky po liečbe. Posúvam kontakt : 0910635259

zamkysima

allysonbobo tiez mam kamarata, ktory trpi rovnakou chorobou, nie je to lahke, uz aj rodina mysli na najhorsie, nevedia ako dalej. ak nepomoze ani psycholog, tak uz asi nie je vela moznosti. :-(

Natt5484

Ahoj,

na tieto príznaky ako aj na paranoidnú schizofréniu zaberajú výborne antipsychotiká, lekár sa pokúsi nájsť správne - je ich viacero. Je to dobre liečiteľné . Na druhú stranu tie ďalšie 3 druhy schizofrénie sú oveľa závažnejšie. Človek v podstate v drvivej väčšine prípadov skončil.

allysonbobo

je mi neskutocne smutno ked to citam. Moj dobry kamarat zaziva to iste. Ako uz niekto napisal, musis zachranit v prvom rade sam seba.
friday-nightfunkin.com

pupavka18

Nová moderná liečebňa Svidník, ďaleko kus, ale chodia z celého Slovenska, veľmi príjemný personál, naozaj a všetko nové ako hotel. Choď, skús všetko,čo sa dá...

Treba zavolať a objednať sa. Povedia termín,ty ideš za svojím psychiatrom,dá odporúčanie a popis... ľudia sú tam aj 4 mesiace, je to doliečovanie, ktoré ty potrebuješ,
2,3 týždne,aj mesiace...
Je to trápenie veľké pre teba, zmätenosť, strach, kedy zlý stav zase príde, skús, podľa mňa ti pomôžu.

Psychika trpí, si ďaleko od normálneho života a čas je neúprosný...ľudia chodia aj 2x v roku, pozri na nete aspoň, naber pomaličky odvahu a skús to

Romana115

Už som sa tu vyjadroval k jednej téme psychické zdravie. Pre mňa jediná pomoc po dlhej dlhej ceste bol muž, ktorý má priam dar liečiť psychiku. Vrelo odporúčam, je to šanca plnohodnotného života, posúvam kontakt: 0910635259