Paranoidná Schizofrénia

pupavka18

Ahoj Josip, no ja mám s blízkou osobou túto skúsenosť, presne hlasy BOLI, aj navádzanie ...všetko, čo uvádzaš, a ešte veľa veľa vecí iných...
Lieky antipsychotika na kilá doslova, rôzne kombi s antidepresívami...nepomáhalo, váha šla na 136 kg a v hlave bordel, halucinácie, hlasy, únava strašná,proste hrôza,

Nám pomohlo úplne prekopanie stravy, cukor biela múka mlieko na minimum úplne,
Spánok do poriadku, melatonín, Hypnox Forte od Barnys + k liekom,čo boli predpísané,

Cez deň omega 3, carnosine, silný komplex vitamínov B, antistres od Barnys na deň, colostrum, reishi, magnezko,
Výťažky šafranu, nie všetko naraz jasne, L tryptofán, tiež prekurzory od Jamieson,Weber naturals, pozri ponuku,
Pomaličky 3 roky hlava sa zbavovala stresu, rôzne zvuky, hlasy čo sa miešali v hlave deň noc ustávali, zlepšenie,ale úplne,ale len na 13 dní nastalo pri mori, bola nádej, aspoň...že v budúcnosti aspoň na nejaký čas v mesiaci sa dá prežiť ,,normálne", pri návrate domov uz 100km od domova sa všetko vrátilo.
Hospitalizácie,liečenie 3mesiace, el.šoky...sme z toho vonku, pod kontrolou u psychiatra, ale je to preč, žiadne hlasy, nič, v sekunde aj mimo, nie vedomia, ale ako u schyzy, že proste inde a komunikácia mimo... kričali v hlave hlasy, ktoré navádzajú...
Zdravý človek, ktorý toto nezažil blízko..., nepochopí

stikiara

mozno by bolo fajn vyskusat aj nejake tie prirodne produkty a alternativnu medicinu, ktora vie aj v takychto tazsich pripadoch celkom pomoct

Omen

Ahoj Josip,
tak potom beriem späť a držím palce, aby sa ti niekto ozval a dal radu, ktorá by ti dokázala pomôcť. Ja by som ti odporučila alternatívnu ambulanciu, možno by ti dokázali zmierniť ťažkosti. Držím palce!

Josip

Ahoj. Na túto schizofréniu sa liečim vyše 5 rokov. Bol som 4 krát hospitalizovaný. Mal som aj dokopy 40 elektrošokov (ECT).
Chcel by som nejakú radu ako by som to mohol aspoň mať pod kontrolou. Beriem veľa liekov ktoré mi len čiastočne pomáhajú. Rád by som spoznal človeka čo má túto diagnózu alebo niekoho na pomoc, na rady.