Sexuálne myšlienky

Príspevok v téme: Sexuálne myšlienky
King15

Zdravím vás mám 22 rokov mám priateľku pomaly 5 rokov vždy som s ňou bol šťastný so vzrušením som pri nej nemal nikdy problém no posledné týždne má začali napádať nepríjemne homosexualne myšlienky a ci náhodou niesom na chlapov, keď sa pozriem do minulosti tak si nepamätám žeby má niekedy priťahovali chlapci alebo priťahujú aj keď som bol s kamarátmi a boli sme niekde vonku stále som sa zaujímal o ženy, no momentálne mi to príde že neviem čo sa somnou deje v minulosti som mal panické poruchy obsesie aj to čo mám v hlave teraz proste vzniklo z ničoho nič žil som stále normálne s priateľkou až doteraz kým som začal mávať take myšlienky že mi nevadí žeby som orálne uspokojil chlapa nepríde mi to nechutne skôr ako keby má to trochu vzrušuje no necítim to žeby som sa pozeral na chlapcov, držím v sebe veľa stresu nezdravo sa stravujem nemám chuť momentálne na ženu aj ja si to spájam s tým že to je iba stres a sú to vtierave myšlienky ale neviem vzdy som si dokázal povedať že svoju pritatelku milujem chcem byt pri nej no teraz ako keby sa niečo vo mne bilo ako keby som To nechával tak a nedokázal proti tomu bojovať neviem čo sa somnou deje poprosím vás o váš názor Ďakujem.