Cítim sa čudno

Príspevok v téme: Cítim sa čudno
Kilom

Zdravim cítim sa strašne divno ako keby si furt všetko uvedomujem, niekedy mam pocit ze sa zblaznim strašne rýchlo mi pracuje mozog mam neustály tok myšlienok v hlave. Mávam stavy že odpadnem najme ked idem do práce aj v práci, zle sa mi dýcha , busenie srdca ale hlavne to ze odpadnem. Furt sa kontrolujem. Mam chronické bolesti hlavy uz asi 8 rokov a nevedia zistit z coho bol som aj na MRI hlavy a nic takže si domýšľam niekedy ze oslepnem atd a zas strach z toho. Niekedy si v strede konverzácie s kamarátmi uvedomím ze kde som a ostane mi cudno a uz akoby nepočúvam ani co hovorí ale zas mam stavy ze co mi to je. Nechodim ani moc vom nikto ma nebaví a ako keby vidím ľuďom do hlavy, na druhej strane su dni kedy si tancujem po byte a je mi fajn. Žiadne tvrdé drogy neberem ani som nebral, fajčíl som len weed ale teraz nemôžem ani to, nerobí mi to dobre mam zle stavy a som paranoidný furt si myslím ze odpadnem.
Neviete co by mi mohlo byť? Určite som nenapísal všetko, ale som momentálne v robote a nudím sa tu, tak chcem vedieť co si o tom myslíte.

erikalahka

Tak tiez sa zvyknem citit cudne ked mam niekam ist, alebo sa mam s niekym stretnut. Ale tak to je asi v nas ludoch niektorych si myslim. Preto naopak zavidim takym, ktori su uplne pri vsetko kludni :)

Kilom

A úzkosti typu ze idem do fitka chodím tam uz nejakú dobu viem kto tam bude, co ma čaká ze bude všetko ok ale aj tak mám vždy úzkost (rýchly tep) pri tom prvom kontakte na tej recepcii,potom to opadne tak isto ked idem k taterke, vieme co ma čaká atd na zas úzkosť z vodičský teoria to isté raz keď som tam prišiel mi tak rýchlo a silno bilo srdce ze som myslel ze dostanem infarkt

Kilom

+ zas niekedy mi je medzi ľuďmi dobre a chcem ísť medzí ľudí a cítim sa okey, mam dni kedy sa mi nechce nič a nevidím svet nejako ružovo a niekedy zas presný opak a cítim sa az moc dobre mám chuť flirtovať so ženami atd, a niekedy proste vubec nic vyjdem von a uzev Tom Momentne sa cítim zle

Kilom

Malo tam byť a to uvedomovanie sa, napríklad ze pozerám tv a potom si uvedomim ako keby, že
ju pozerám a začnem nad tym rozmsyslat ze co mi zas je

pupavka18

To si len nahováraš, že sa necítiš...ale nie je to vôbec ok, u nás je veľmi dobrá psychiatrička, veľa ľudí aj známych som stretla, preto nie je hanba ísť...
Aspoň len porozprávať toto, čo tu píšeš, a asi aj viac toho máš,
Nemôžeš vedieť nič o druhom človeku, si to nahováraš, vtieravé myšlienky to nie sú...

Sú to ,,skoro bludy" akoby, k tomu úzkosti a zlý pocit medzi ľuďmi, proste to nie je ok,

Si mladý, rieš to, neodkladaj, čím skôr sa zase ,,zaradíš" do davu, tým lepšie, u nás doma to máme za sebou, nie je to sranda a sám to nezvládneš, potichu a pomaličky sa to môže zhoršovať, normálne nájdi na nete ambulanciu, zdvihni mobil, objednaj, aj tak to bude najskôr o mesiac dva...lebo veľa ľudí

Kilom

Áno každé ráno a nie nebol som ešte u psychológa. Neviem to opísať, proste sa pozriem na človeka a mozog mi sám dáva myšlienky do hlavy napríklad že viem presne co myslel tým ako sa obliekol,kam pozrel atď neviem ci ste videli film Luccy, ale nejak tak sa cítim nejde to presne opísať. Psychicky chorý sa necítim, len tie úzkosti z ľudí na to uvedomovanie sa

ovomaltine

mne to tiez vychadza na tie dve "diagnozy", co pise pupavka
este si nebol nikdy diagnostikovany psychologom alebo psychiatrom?
ten mozog ti kedy pracuje tak strasne rychlo, kazde rano?
urcite sa netrap takto sam a zajdi za nejakym terapeutom

zuzicela

mozno by bolo fajn navstivit psychologa. ak si proste po zdravotnej strane v poriadku, nieco budes mat s pychikou a mnohe potiaze si mozes len namyslat