Smsky od bývalej

Príspevok v téme: Smsky od bývalej
Mima91

Ahojte,
chcela by som sa opýtať čisto na váš názor, lebo už neviem, či som ja ta blbá alebo mam normálny názor. Mám priateľa sme spolu vyše troch rokov, z bývalého vzťahu ma dieťa, takže je logické, že je v kontakte aj so svojou bývalou, ktorá žije tiež s partnerom. A tu nastáva problém, je podľa vás v poriadku, že mu každý deň posiela aj 5x sms. Priateľ mi stále tvrdí, že mu posiela len fotky ich dieťaťa, ale to nie je pravda. Z desiatich fotiek je možno na troch ich dieťaťa. Dnes mu napríklad poslala fotku ich stola, na ktorom sú palacinky s tým, že malý jej pomáhal s prípravou (pritom na tej fotke vôbec nie je ich syn). Kebyže mu pošle fotku ako malý pomáha pri robeni palaciniek nič nepoviem ale ako načo mu je fotka hotových palaciniek? A taketo fotky mu poslala už viackrát, minulý rok ich vyzdobený stromček, že ho malý zdobil (pritom na fotke vôbec nebol ich syn iba čisto stromček). A medzitým mu pošle ďalších 5 fotiek ako sneží a podobne. On jej ešte odpisuje ako poslušný psík, ze tu nesnezi ale je zima a podobne. Neviem možno mi už zasibalo, ale podľa mňa by to takto nemalo vyzerať. Nech mu posiela aj 100 fotiek malého, ale nie toto. A posielať každý deň fotky a sms bývalému ktorý má frajerku a ona ma priateľa podľa mňa tiež nie je ok. A pritom priateľ s nou nemá dobrý vzťah, že by ostali kamaráti alebo tak. Ona ho aj pred synom stále ponižuje a uráža, raz sa vyjadrila ze mu zničí celý život. Je to typ ženy, ktorá má potrebu si stále dokazovať, že je chcena a preto si aj myslím, že to robí naschvál aby ukázala, že on môže ľutovať ze o ňu prišiel. Ja neviem ale mňa to strašne ponižuje ze on toto dovolí a nič jej k tomu nepovie, úplne mu je jedno ze mne je neprijemne ze každý deň mu tu pipne aj 5-6x sms od jeho bývalej a obsah nijako nesúvisí s ich synom. Strašne nervy mam z toho a keď ho konfrontujem stále mi len hovorí ze mi šibe a ze sa mam zmieriť s tým ze ma dieťa a fotky mu bude bývalá stále posielať. Cele je to z môjho pohľadu choré a takto by sa nemal chovať ani on voči mne a ani ona voči svojmu priateľovi, pretoze tým ponizuju nás oboch. Ja som z toho už na prášky lebo mi to vadí, on sa nemá čo zaujímať o to co ona momentálne robí ani ju informovať o tom aké je tu počasie a podobne. A keď som sa ho opýtala ci by to jemu nevadilo kebyže je on v mojej situácii povedal mi, že by už dávno somnou nebol kebyže mi takto vypisuje moj bývalý s ktorým mam dieťa. Preto som sa chcela opýtať na váš názor, či zbytočne preháňam alebo je to fakt už cez z ich strany? Ďakujem.

Betka132

Nesibe ti, toto by aj mne vadilo. Uz som si vsimla ze muzi maju radi zle zeny a tie dobre si nevazia. Tam skace ako poslusny psik, tebe tym ublizuje, zranuje ta a je mu to jedno. Rozhovor s nim nepomáha rak zvaz, ci chces ostat v takom vztahu. Stastna s nim nikdy nebudes.

Parker

Nuž toto je dôsledok dnešnej doby, keď takéto vzťahy "nadivoko" sú bežné. Keď ex posiela fotky svojmu bývalému ich dieťaťa (teda okrem iného), tak týmto spôsobom mu možno chce nadbiehať, aby sa vrátil späť. Nechcem ale konšpirovať, pre dieťa je však ideálne ak vyrastá v úplnej rodine s oboma rodičmi a o toto zrejme jeho ex ide. Z tohto dôvodu by som nešiel do vzťahu, kde je už dieťa. Kde je dieťa, je aj otec a ten muž sa vždy bude cítiť viazaný, ako aj moja priateľka k nemu. Takéto vzťahy sú o hovne keď tam cez dieťa má bývalý partner/ka možnosť zasahovať.

Adamcova

Jaj.....môžem si predstaviť ako to ťa trápi....dúfam že ste obaja nájdete správne riešenie pre vás oboch a budete šťastný

zlatikaa

Hmmm v takej miere ako píšeš, by mi to tiež vadilo. Neviem príde mi to také nasilu sa vopchatie do pozornosti, čo zo strany ex nerobí dobrotu asi v žiadnom novom vzťahu

ahjajjaj

Ťažko sa tu odstriháva absolútne, keď majú spoločné dieťa. Ani to jej nemôže napísať, aby ho neotravovala, lebo by si to odpískal tým, že by mu nedala dieťa. Ja by som mu poradila reagovať raz za deň na všetky smsky, s poďakovaním za fotografie a pod. Na Tvojom mieste by som mu to poradila, aby nereagoval okamžite, ale až po pár hodinách a iba raz denne. Veď nemusí vždy visieť na mobile.

lubicka0

tak v tomto pripade teda neplati stare dobre, co nechces aby ludia robili tebe, nerob ani ty ludom. evidentne mu vyhovuje zaujem z oboch stran, otazne je do kedy a ako mu chces toto tolerovat.

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.