Smsky od bývalej

Príspevok v téme: Smsky od bývalej
Mima91

Ahojte,
chcela by som sa opýtať čisto na váš názor, lebo už neviem, či som ja ta blbá alebo mam normálny názor. Mám priateľa sme spolu vyše troch rokov, z bývalého vzťahu ma dieťa, takže je logické, že je v kontakte aj so svojou bývalou, ktorá žije tiež s partnerom. A tu nastáva problém, je podľa vás v poriadku, že mu každý deň posiela aj 5x sms. Priateľ mi stále tvrdí, že mu posiela len fotky ich dieťaťa, ale to nie je pravda. Z desiatich fotiek je možno na troch ich dieťaťa. Dnes mu napríklad poslala fotku ich stola, na ktorom sú palacinky s tým, že malý jej pomáhal s prípravou (pritom na tej fotke vôbec nie je ich syn). Kebyže mu pošle fotku ako malý pomáha pri robeni palaciniek nič nepoviem ale ako načo mu je fotka hotových palaciniek? A taketo fotky mu poslala už viackrát, minulý rok ich vyzdobený stromček, že ho malý zdobil (pritom na fotke vôbec nebol ich syn iba čisto stromček). A medzitým mu pošle ďalších 5 fotiek ako sneží a podobne. On jej ešte odpisuje ako poslušný psík, ze tu nesnezi ale je zima a podobne. Neviem možno mi už zasibalo, ale podľa mňa by to takto nemalo vyzerať. Nech mu posiela aj 100 fotiek malého, ale nie toto. A posielať každý deň fotky a sms bývalému ktorý má frajerku a ona ma priateľa podľa mňa tiež nie je ok. A pritom priateľ s nou nemá dobrý vzťah, že by ostali kamaráti alebo tak. Ona ho aj pred synom stále ponižuje a uráža, raz sa vyjadrila ze mu zničí celý život. Je to typ ženy, ktorá má potrebu si stále dokazovať, že je chcena a preto si aj myslím, že to robí naschvál aby ukázala, že on môže ľutovať ze o ňu prišiel. Ja neviem ale mňa to strašne ponižuje ze on toto dovolí a nič jej k tomu nepovie, úplne mu je jedno ze mne je neprijemne ze každý deň mu tu pipne aj 5-6x sms od jeho bývalej a obsah nijako nesúvisí s ich synom. Strašne nervy mam z toho a keď ho konfrontujem stále mi len hovorí ze mi šibe a ze sa mam zmieriť s tým ze ma dieťa a fotky mu bude bývalá stále posielať. Cele je to z môjho pohľadu choré a takto by sa nemal chovať ani on voči mne a ani ona voči svojmu priateľovi, pretoze tým ponizuju nás oboch. Ja som z toho už na prášky lebo mi to vadí, on sa nemá čo zaujímať o to co ona momentálne robí ani ju informovať o tom aké je tu počasie a podobne. A keď som sa ho opýtala ci by to jemu nevadilo kebyže je on v mojej situácii povedal mi, že by už dávno somnou nebol kebyže mi takto vypisuje moj bývalý s ktorým mam dieťa. Preto som sa chcela opýtať na váš názor, či zbytočne preháňam alebo je to fakt už cez z ich strany? Ďakujem.

ovomaltine

taky bezohladny egoista. robi mu dobre zaujem kohokolvek, robi mu dobre, ked ty sa rozculujes, citi sa dolezity. atd. druha strana podobne. nie je to normalne.

fonte

Chce byt s nou. Ona ho manipuluje, mozno len z dovodu, ze ju to bavi a o neho nema zaujem.
Pripadne sa mu msti, za nieco, co urobil, ale skor to prve.
Jeho reakcia naznacuje, ze nerespektuje tvoju namietku a ukazuje ti, ze mu je to jedno.
Razne ho treba postavit pred volbu, bud to prestane, alebo budes vediet definitivne, za co mu skutocne stojis.

Adela94

Ak pre mňa, je to všetko divne. Ukazuje sa, že keby ste boli na jeho mieste, opustil by vás už dávno, ale na mieste mladého muža sa ukázalo, že je to možné? Nemyslíš si, že je to aspoň sebecké? Ale v takýchto situáciách sa vždy snažím nájsť logiku a konať múdro.

Možno tak ked budete večerat, stačí povedať, že komunikácia s jeho ex a synom je mužný a ušľachtilý čin, rešpektujete jeho rozhodnutie (čím ho podporujete a chválite), ale teraz jeho rodina je vy a on, a vy ste urazení jeho podobnou komunikáciou s jeho ex. Nemáte nič proti ho synovi, ale potešenie s ex by sa malo zastaviť a ak je vzťah s vami dôležitý pre neho, nechajte ho ukázať iniciatívu a aspoň prestať byť milý k nej. Ak začne byť rozhorčený...potom bude vo vašom vzťahu vždy niekto tretí a je nepravdepodobné, že sám prevezme iniciatívu. Ale to len je moj nazor...je tiažke nečo radiť ked nevieme človeka

Chrisiana

neviem, takto si poviem, že proste asi by som to brala športovo, komunikovali by sme o tom a prežila by som to, ale keby som v tej situácii možno by to inak vyzeralo

Ella-6

Ahooj, no vieš co mne by to asi tiež vadilo... Aj keď pokiaľ si nepíšu nejaké iné veci by to malo byt ok... Ale tak načo ma potrebu si s nou písať ved nech kasle na nu.. A nech si len píšu keď treba niečo ohľadom dieťaťa.. Teda takto by som to ja chcela.. Verím ze ti to nie je sto x príjemné. Hmm ale neviem co ti poradiť