Ľúbim lesbičku som muž

Príspevok v téme: Ľúbim lesbičku som muž
Derek123

Zdravím.
Tak v Skratke, asi 2 roky do zadu som sa dal dokopy s jednou babou teda nechodili sme spolu oficialne ale keby ste nas videli urcite by ste si povedali ze spolu chodime (ona tvrdila že vo važnom vztahu sa sprava inak tak sme to vilali "kamaratstvo z vyhodami" a vpodstste mala pravdu že sa sprava inak) /bla bla bla.../
Prejdem k veci v tom čase o sebe hovorila že je bi
Potom sme sa na isty čas prestali baviť (čo sa sem tam zacalo aj opakovať niekedy na dlhšie niekedy na kratšie)
A v tom čase o sebe začala rozprávať že je teplá, že je lesbička, ide ale o to že aj napriek tomu sme spolu par krát spáli, bozkávali sa, držali za ruky (...) proste ako normalny vzťah. Moja otazka znie či sa da nejak zariadiť aby sa do mna zaľúbila ako lesbička? Som do nej zaľúbený od začiatku.
Je možné že sa ešte s5 preorientuje ? (Má 18)
Ak sa nepreorientuje je možné ju nejako presvedčiť aby sa so mnou vyspala ? (Ako som pisal spali sme spolu aj počas toho ako si hovorila ze je teplá ale už to nieje takmer vôbec)
Ak nič z toho nieje možné, ako sa "z nej odmilujem"?
Ďakujem za odpovede
*D

Yukine

Viem že toto je staré téma.. ale tiež som bisexuál takže ti môžem zodpovedať na otázky ... Inak Nepočúvaj toho Velentína v komentároch, je to len zakomplexovaný homofób...
1.nie, nedá sa to nijak zariadiť, lesbička je lesbička ktorú priťahujú len ženy.
2. človek svoju orientáciu hľadá, predtým bola bisexuál, a nakoniec sa nejak po čase zorientovala že je lesba, takže nie, nedá sa preorientovať, možno len keď klame
3. Nie, lesbu znechucuje spanie z mužom, keď s tebou dávnejšie spala, bola bisexuál - priťahujú ju aj ženy aj muži, takže spať s tebou mohla, ale teraz ako lesbičke jej to môže prísť nechutné takže jej určite nedávaj takéto návrhy
4. Čas uvidí, možno už ju nemiluješ

Valentin

Duchovná pomoc počte 50 príspevkov a pomoc duchovnéj Kresťanskej Linky Valentín oslobodeniu a uzdraveniu lisbickéj sexulity na stránke
forum.zdravie.sk

Valentin

Dobrý deň z Nitry.Ja chcem tiež ľúbiť lesbičku.Som kresťan katolík 54 ročný, ktorý mojom živote hľadá lásku žene, ktorá má zranenú sexulitu, ktorej došlo puberte alebo dospelosti je na ceste oslobodeniu a uzdraveniu lezbickéj, alebo bisexuálnnéj sexulity.Moje duchovné svedectvo uzdravenia a oslobodenia Bisexulity mi bol na pomocný Ježiš Uzdravovateľ.
Moja odpoveď a pomoc je nasledovná je potrebné odstrániť všetky podnety, ktoré vyvolávajú myšlienky zranenéj sexulity v puberte, dospelosti, minulosti. Prvý krok uzdraveniu je cesta šťastia dvojci lásky ste vy obidvaja žena a muž lebo láska má moc všetky rany zaceliť na to je potrebný čas a trpezlivosť prvom rade Ježiš Uzdravovateľ a Viera, Láska, Nádej a Božie Milosrdenstvo.