Chela by žena niekoho kto má psychické problémy?.Emočná nestabilita

domculcencul

Nemyslím, že by ti tu niekto chcel zle v tých komentároch, nie je to sranda taká porucha, choroba, hocičo. A hlavne človek to nevie posúdiť poriadne pokiaľ si tým neprejde on alebo niekto jemu blízky. Netreba sa vzdávať a možno, keď vieš, že by ti partnerka pomohla, treba sa takej otvoriť a pustiť si ju do života :)

ovomaltine

Yan, tak to je fajn, ze ten pocit poznas. Ale nemal by si viac, ako seba, hihi. To ostatne, aspon je dobre, ze si to uvedomujes a vies, ze to prejde, ked napriklad zacnes niekoho nenavidiet.

Yan

ovomaltine Jasné že viem niekoho ľúbiť bože,a ako veľmi!!! Viac ako vlastný život!!:) Zivot je boj ak niesi zdravý/á…
Emočne nestabilná porucha osobnosti to sú úplne rozhádzané emócie napr v jednu chvílu ta milujem a v daľšiu nenávidím…

Yan

machiia Ahoj.Že kam sme sa to dopracovali no moderná doba nie?!
.Ale vážne,som psychicky chorý a neviem ako dalej…
Žena by to všetko dokázala veľmi zlepšiť podľa mňa je to zázračné stvorenie:) samozrejme sám musím začať…

machiia

hrozne, ked ma niekto mlady psychicke problemy. ako jasne pri vsetkych vekovych skupinach je to problem. ale kam sme sa to dopracovali, ked aj ti mladi su uz na tom zle.

stanienka

a to su aj liecene psychicke problemy, alebo to len o sebe tvrdis ze ich mas, kvoli pocitom, ktore su ako na hojdacke? lebo ako kazdy asi mame dobre aj horsie dni.

Yan

ovomaltine Emócie?? Ako na hojdačke raz dobre raz úplne zle proste z momentu na moment uplne nestabilne pocitujem k ostatním ľudom veľmi vnímavo čo sa okolo mňa deje ale tá nestabilita je proste hrozná.
Predstav si že máš partnera alebo niekoho blízkeho ktorý ťa v jeden moment miluje a v druhý nenávidí o tom to je vždy sa všetko mení názorovo.

snejty

Sa na to pozri aj z druhej strany. Nebudujes vztahy s rodinou, kolegami a kamaratmi a chces partnersky vztah? A preco by sa zena mala nechat tahat ku dnu a nicit si svoje zdravie pokial ty nic nerobis a nepracujes na sebe?
Ine je, ak sa psych ochorenie objavi v rodine, alebo uz v prebiehajucom vztahu. Tam si ludia skor pomozu, no vstupovat niekam, ked sa vie,ze ten druhy odmieta pomoc? Aky by bol na to dovod?

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.