31 ročný chce 18 ročné

Príspevok v téme: 31 ročný chce 18 ročné
Dominicka91

Ahojte, nedávno k nám na pobočku na vyššiu pozíciu prišiel nový kolega. Hneď mi padol do oka a tak som si pozisťovala že je nezadaný. Ja mám 29 a on 31. Len tak medzi rečou som ho pozvala na kávu na čo mi s úsmevom a kľudom odvetil že on nerandí s 30 ročnými keď môže mať 18 ročné. Ostala som v šoku.
Neviem čo mám teraz robiť keď ho stretnem, je mi trápne. Ako by ste sa zachovali? :(

martinaZV

Tak ono asi preto tvrdia niektore zeny ze je lepsie cakat, kym muz spravi prvy krok aby potom taketo odmietnutie nebolo treba riesit.

Emilius

ja by som to osobne neriešil a mal v p** :D akože neni to tvoj problém, ty si to skúsila, on ppvedal nie a život ide dalej :D

kajka294

pockat na nejakeho lepsieho noveho kolegu :) sa hovori ze po sklamani prichadza nieco lepsie. i ked jasne toto nebol nejaky dlhorocny vztah ale snad chapes ako to myslim.

daniela2

Myslím, že týmto spôsobom dal jasne najavo, že nemá záujem o vážny vzťah, pretože vzťah s 18-ročnými má dlho taký priebeh, keď dievča ešte neplánuje budúcnosť s druhým človekom a odkladá to na neskoršie. Tým pádom si chlapec môže užívať výhody vzťahu, ktorý je z jeho pohľadu iba dočasný. Že si sa to dozvedela hneď na začiatku je omnoho lepšie, ako sa to dozvedieť po pár rokoch priateľstva, keď by si márne očakávala svadbu.

olivara

A nie je to trochu stereotyp, ze zeny nemozu pozvat chlapa na kavu? To mi pride take, no neviem. Problem by som s tym nemala, pokial by tam boli sympatie, nechapem, preco by sme vsetko mali nechavat na chlapov, tieto prve kroky, signaly a neviem co.