Stretli ste sa s tým u IŤákov alebo u iných?

cicilka

toto sa netyka len it sektoru, to je vela ludi takych, ale tak najlepsie je naucit sa jednym uchom dnu a druhym von ;)

daniela2

ítéčkári sú kategória samá o sebe. Áno, problémy pre nich existujú iba v mysli, inak sú zvyknutí, že nič nie je nemožné. Rovnako, ako keď im program nechce fungovať, tak na ňom budú makať, kým nepôjde. A myslia si, že aj ľudia sú takí. Keď im niečo nejde, majú makať, kým to nepôjde. Akurát že ľudia nie sú počítače....:-))
Vo firme, kde pracujem, sú však ítéčkári celkom milí a ústretoví, a berú to tak, že to oni sú pre nás, nie my pre nich. Ale po každej službe mám podávať spätnú väzbu a body za prístup personálu a pomoc. Takže musia byť milí a úctiví, aj keď oni to majú v hlavách nejak inak usporiadané....
:-))

Thomas-123

U mňa bolo tak, že som našiel IŤakov, ktorí neže len o tom boli presvedčení - ale boli schopní sa aj do krvi pohádať, že každý môže byť hudobník, každý môže byť spevák, každý môže študovať za právnikka.... Lebo ,,všetky prekážky su predsa len v tvojej hlave"

Pozitívne myslenie samo o sebe nie je zlé, ale dôležitá je aj realita. (existuje neičo take ako toxická pozitivita)