Prosím o radu,vysvetlenie

Príspevok v téme: Prosím o radu,vysvetlenie
Kevin kevin

Poprosím o názor ,chcem sa pohnúť ďalej.

Ja 36 vedúci pracovník ona 31slobodná mamička podniká.
Poznali sme sa už 10r a vždy sme o kadečom pokecali ale len v jej práci tak 3x do mesiaca(služby). Ale vždy bola ku mne iná ako iným zákazníkom. Spojil nás až jej ex ktorý pracoval mňa. Neskončilo to dobre,len vyhrážky, urážky atď. Nakoľko sme ho poznali kecali sme o ňom. Čo čert nechcel ,zblížili sme sa ,vždy sme k sebe vzhliadali k tomu kto sme a aký sme ,rozumeli sme si. Dali sme sa postupne dokopy. Vysvetlili si čo kto očakáva a čo chce a nechce . Zhodli sme sa takmer vo všetkom. Začali sme sme spolu chodiť..dve rande a začala na s jej dcérkou zoznamovať,sadli sme si bola šťastná. Začal som k nej chodiť takmer každý večer,hrali sme sa s malou a užívali si zalaskovanie. Nakoľko bola dosť vyťažená v letnej sezóne tak sme sa dohodli že sa k nej nastahujem ,Bali sme sa ale chceli sme byť spolu čo najviac. Zoznámila má s celou rodinou pretože mali oslavu. Bolo všetko super. No na začiatku ma zarazilo keď mi začala ukazovať tu je to a to ruky máš zober si ja ťa obsluhovať nebudem. Dostal som dve poličky v skrini, kúsok miesta v kúpeľni. Ľúbil som ju a bolo normálne že jej chcem dať hocikedy keď sa mala nepozerá pusu alebo objatie, vadilo jej to že nebude namne celý čas nalepená. No ok vždy hovorila že si zvykáme a ja sa viem prispôsobovať. Oznámila mi všetkých bývalých, že snimi komunikuje aj ju niektorý navštevujú že ona to meniť nebude. Bolo mi to divné no aké ok.jeden večer mi vytrhla z rúk telefón a že chce vidieť čo si píšem z jednou ženou. Ukázal som. Od tej chvíle som ukončil všetky komunikácie zo ženami s ktorými som sa snažil o vzťah pred ňou lebo viem že ex bol neverný. Vždy hovorila že jeden ju podviedol,druhý mal exekúcie,ďalší bol lenivý,ďalší nedával peniaze...chcel som jej ukázať že som taký aký som hovoril . Snažil som sa vždy porobiť na dome dvore všetko (mal som kratšiu pracovnú dobu) s malou sa hrať, pripraviť večeru keď príde večer z práce po náročnom dni, umyť riad, upratať, snažil som ja jej vždy pomáhať keď prišla,plne auto vecí,ponosiť alebo aj naložiť ráno, ťažko vstávala,bola nepríjemná..vždy som urobil kávu cez víkend. Cez týždeň som ja vstával skoro,občas raňajky, masáž,pomasiroval nohy večer,na sex sa tiež nesťažovala,snažil som sa jej chodiť pomáhať do práce len aby som bol viac snou. Viem že ex sa jej vyhrážal a vydieral ju lebo mu pomohla v naivnosti. Takže snim musela byť v kontakte ak chcela niečo späť. Kazilo to nás vzťah. Snažil som. Sa to akceptovať. Snažil som aj peniaze dávať,no nechcela nikdy ale zobrala,chcel som si nastaviť nejakú spoločnú kasu že budem prispievať..nechcela ,hlavne že o bývalých hovorila že nedávajú. Kupoval som kvety, darčeky,zahŕňal ju pozornosťou a láskou aj jej malú (8r). Na začiatku mi hovorila že nechce dávať nič na FB, v našom meste sme sa kus skrývali,aj v jej práci na nazvala raz ako brigádnik, vraj zle skúsenosti z ex ,veľa zlého jej narobil.prislo mi to ľúto ale tak milujem ju snáď sa to zmení. Ako sa jej blížila sezóna tak mala menej a menej času. Prišla večer ešte riešila telefonáty. Potom upratovanie ,lebo to nechcela aby som robil. Začalo sa všetko meniť...mala menej a menej času pritom som videl že po tom všetkom ešte volá s kamoškou pol hodinu,surfuje po FB, do 23:00 spával som tak 4-5 hodín len aby som mohol byť večer snou. Časom sme mali aj menej sexu, nežnosti,necítil som jej záujem že som lubeny. Chcel som sa rozprávať..a stále len pohoda nič mi nieje mám len sezónu. Dva mesiace stále to isté..vtedy sa začal pozerať na všetko a jej trochu naznačiť,potom už kus ráznejšie možno vykričať. Na FB mala mnoho fotiek z bývalými a ja som nestal ani za označenie, von sme tiež nemali kedy chodiť. Viem mala toho veľa ,musela v lete zabezpečiť peniaze na dcérku. Celé leto ju dávala k rodine , známym. Snažil som sa to chápať..chcel som jej ešte viac pomôcť no nechcela,že hádam nebudem žienka domáca,do práce má prestala brať, začali jej namne vadiť rôzne maličkosti...ale stále v pohode vraj že mám prestať riešiť stale.Bolo mi smutno aký boli bývali čo jej robili všetko tak som jej vyčítal že či všetko robím...od tej doby nechcela už ani peniaze odomna lebo vždy som jej nanutil však tu žijem a všetko niečo stojí. Vždy vraj robila ex raňajky o 4tej ráno aj keď ona vstavala o 8mej..mne ani raz...robil som všetko, už ma trápilo že ma asi neľúbi...vykričal som jej aj sex že ako 20r manželstvo...vždy len prepáč je sezóna..vždy keď bolo treba niečo priateľom,rodine si čas našla...ja som prosil len o čas premna..nazrel som jej do telefónu v zúufalosti,ex jej písal stále to mi ukazovala ako ju zhadzuje no videl som ako ju jej prvý ex volá na obed...nenapisala že má priateľa,len poukázala na to že veď on má priateľku...to mi prišlo znova ponižujúce že má tají aj po 3 mesiacoch..priznal som sa že som si to pozrel a to bol dôvod asi už konca,aj keď som nič iné nepozeral..ona mi vždy hovorila že pozerá chlapom do telefónu a tak prišla aj na neveru...a ja som sa tiež bal lebo vzťah nebol ideál a nieco sa deje...po 3 mesiacoch prišlo to že sme sa odcudzili a len hádali...teda ja ....ona len napísala že očakávala niečo iné a ja asi tiež.chcel som sa rozprávať však sme inteligentný ľudia ..však o dva týždne je koniec sezóny hádam to nehodime všetko dole vodou...už sa uzavrela,nevedela čo chce a ja som ešte viac tlačil lebo som o ňu nechcem prísť..prišiel deň ked povedala že sa dusi..dôvody som z nej musel ťahať...vykričal že čo hovorila na začiatku o ex a ja snažím byť presnú opak ,vo všetkom sa snažím tak či to im zle...vykricala mi že stále len ja a ja ..chcel som sa normálne porozprávať a vyjasniť si veci no ona daj mi už pokoj čo chceš stále riešiť...prosil som ju o šancu ešte že fakt je koniec sezóny a uvedomil som že som na ňu tlačil...písal básne,nosil kvety snažil sa ukázať že ju chápem..no už sa to nedalo zmeniť...zasypal som ju miliónom správ ako ju ľúbim,vykrikovanim nech mi dá aspoň odpovede,presviedčaním že vo vzťahu sa stávajú horšie veci a toto ...sezónu ...neberiem ako dôvod rozchodu..vraj som sa vždy správal k nej ako šéf a sebec...začal som hľadať vinu v sebe prosil o šancu ešte...už mi ju nedala. Býval som u nej ešte pár dní a snažil sa,no bola už odmerana tvárila sa ako by sa nič nestalo,no vždy si prišla ku mne ľahnúť a že chce byť kamarátka ,že si ma veľmi váži a nechce mi nič vykrikovať.Odsťahoval som sa a stále sa snažil...no už odpisovala len sem tam a v zlosti.chcel som nejakú odpoveď..nejaký skutočný dôvod rozchodu... nič..po pár dňoch som s tým prestal a ospravedlnil sa správou aj to ako ma to všetko mrzí a že som urobil chyby . Ako som ju veľmi ľúbil,aká krásna bola a poprial všetko dobré že už ju nebudem trápiť...ona chcela byť vždy s každým kamarátka po rozchode,nikdy mi nič nevykričala...na moje odpusť za vykrikovanie len napísala že vie že niesom zlý ani ona nieje taká a drž sa...

To som bol len náhrada za ex?útek pred ním? Alebo brigádnik na sezónu? Nestal som ani za to že je jej to ľúto a aj ona urobila chyby? Čo si mám myslieť? O čom to bolo celé? A ja stále ľúbim ?

Bobby6

Takže ste svoje ťažko zarobené peniaze investovali do binárnych opcií, len aby ste zistili, že si nemôžete vybrať žiadne prostriedky, keď ste na to pripravení. Toto je len jeden zo spôsobov, ako vás môžu podvody s binárnymi opciami oklamať. Bohužiaľ, existuje veľa podvodných platforiem na obchodovanie s binárnymi opciami a maklérov, ktorí denne využívajú čestných investorov. Ak ste sa však stali obeťou podvodu s binárnymi opciami alebo akéhokoľvek romantického podvodu, zatiaľ nezúfajte. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako môžete získať svoje peniaze späť. Môžete sa jednoducho pozrieť na Lalllroyal .org, kde nájdete ďalšiu pomoc, ako získať svoje stratené peniaze späť.

Svetla777

akoze ja som si to precitala, ale nejak som sa v tom proste zacala stracat. niekedy je menej viac, niekedy staci napisat par vetami, o co ide.

Kevin kevin

Napríklad toto som zažil úplne.
nakladatelstvi.portal.cz

Ono sa to nedá pochopiť...celá knižka je presne o Tom čo som prežíval. Už sú to cez dva mesiace a raz som hore ,raz dole...neviem ju pustiť z hlavy...
A mnoho iných článkov o narcistkach. Nedá sa to pochopiť pokiaľ si to človek neprečíta. Sám nechapem ako som to mohol nevidieť.

Aksuram76

A to sa len mne zdá celé toto akési chaotické a príšerne zúfalé? Toto čo je? Problém jeden cez druhý a klamstvo jedno lepšie ako druhé. Kevin, prepáč. Ale Ty máš vlastne aký problém? Skús jednou vetou.

Kevin kevin

Pokračovanie príbehu.
Áno bol som gembler no vďaka tejto skúsenosti som prestal. Lenže som zistil že slečna trpí psychopatiou a narcizmom z extrémnou manipuláciou...popis v knihe psychopat v posteli presne sedí jej opisu. Jej matka a dcéra sú také isté...videl som to celú dobu.vsetci ex boli zlý....otec ich opustil a také príbehy...ťažký život....pritom od malička podvádza ,smilni,manipuluje a využíva mužov. Predomnou mala sex s ex...vraj znásilnenie čo akože chcela...ochranu nemal...netrklo mi to...myslel som že ok...sme dospelý ľudia asi to chcela zažiť....chyba obrovská...počas vzťahu ma podviedla viac krát mám overené. Na konci vzťahu už mala iného tak isto bez ochrany....podľa známych som už neviem kolky v poradí....rozíde sa s chlapom ako keby nič ....potom využíva jeho zúfalé sms a správy kde sa pýta na dôvod aspoň...pre nového kde sa hrá na chudinku...ako každý nedával peniaze ,nepomáhal a aký je každý psychopat....overené od jej ex....ona má ešte vytetovaný zlý dátum narodenia jej dcéry...hlavne že kričala o otcovi že nevie ani dátum narodenia.. úplnea zmanipulovala, využila...áno jaam svoj problém...no nevedel ,necítil sa priznať sa.no hrať som prestal a navštevujem psychológa....no mám empatiu...čo ťa žena nikdy mať nebude. Nikdy nepovie prepáč ,ďakujem ani odpusť ak niečo z toho nebude mať....za rok má takto xy mužov.....môžem ísť tak akurát na testy a dúfať že budem zdravý na pohlavné choroby...
Asi sa zasmejete že sme sa našli....lenže ona je taká od narodenia. Ja som mal otca alkoholika...aspoň po tomto tixickom vzťahu zmením celý život od základov...len dúfam že v zdravý.....10 rokov som ju poznal z herne.....nikdy mi ani vo sne nenapadlo aká je v skutočnosti...na začiatku mi hovorila si úžasný...pred cudzími vynikajúci milenec ....tu chválu som nebral ako príjemný pocit už to mi bolo divné...vo všetkom má dokonale manipulovala....ako ja tiež niesom neviniatko no zaľúbil som sa a chcel žiť inak ...toto som nečakal ani v najhoršom sne....tvrdá lekcia od života....

Kevin kevin

Prepáčte ale musím sa jej ospravedlniť.
Videl som všetko len svojimi zaslepenými očami.
Mám zlú minulosť a nikdy som jej nechcel povedať pravdu. Myslela si vždy čo všetko mám. Chcel som ju roky ohúriť. Bol som gembler...nevedel čo mám povedať za tie roky kde dávam peniaze aby som nevyzeral zle tak som spomínal byty. Po začiatku vzťahu som bol šťastný...dlhy nemám . Žijem len z výplaty. Keď sme si spolu začali nevedel som ako jej to povedať. Už som prestal hrať po korone, chcel som normálny život a ju som roky podvedome ľúbil. Nevedel som ako jej to povedať. Bolo to také rýchle ...ja som sa bál že o ňu prídem tak som si vymýšľal všemožne príbehy ako a prečo už nič nemám. Vedela že klamem ale nechala to tak....možno čakala že sa priznám....to všetko čo som písal som robil aj tak cítil...no neuvedomil som si že mi prestala veriť,videl som len to zlé na nej. Nikdy som sa nechcel hrabať v minulosti,chcel som urobiť hrubú čiaru a začať znova. Neviem to vysvetliť ale bál som sa to povedať,ona mi všetko povedala aj o ex. Milión krát som to chcel povedať ale nevedel ako...myslel som že sú pre ňu peniaze dôležité...no časom som pochopil že nie.
Všetko som si sám pokazil. Skutočne má ľúbila len malá rešpekt mi o Tom povedať že to vie že ju klamem a skúšala asi či jej poviem pravdu. Proste som si nahovaral že keď nebudem riešiť minulosť tak vieme fungovať...lenže to by sa nedalo večne.
Ja som bol nefér...je jediná kôli ktorej som prestal hrať a mal sa chuť zmeniť. A zmenil. No už je neskoro.
Včera som sa opil a konečne precitol čo som urobil a príznal sa jej zo všetkým. Odpísala že jej o peniaze nešlo a vedela že si vymýšľam. Strašne bájky pritom som vedel že je inteligentná. No nedokázal som to. Až teraz keď už je neskoro.
Nikdy mi nepovedala či má ľúbila, neľúbila, len váži si ma a už chápem prečo. Chcel som normálne žiť,zarobím slušne a som taký ako som písal.....
Ja viem že sa to nedá nikdy napraviť,no vo vzťahu,láske som v ničom neklamal.

Odpusť mi to prosím?

Kevin kevin

Ahojte. Ďakujem za rady.

Ľúbim stále no aspoň som to nejak v sebe uzavrel. Prosil som ju týždne aspoň o odpovede aspoň nech mi povie že ma neľúbila alebo niečo aby som sa pohol... nič..len som útočil, ospravedlňoval sa a znova útočil ,chcel odpovede...skutočne dôvody...možno ich nepozná ani ona.
Proste ex ju celý čas po rozchode ponižoval verejne,musela snim byť v kontakte lebo ju vydieral, urážal, ponižoval...vždy hovorila že snim je koniec...proste to vplývalo aj na ňu aj na mňa cely vzťah. Aj keď sme si mysleli že nie...
Čo mohla nemohla urobiť ona ....mohla ísť na políciu ale ona nieje zlý človek, nikomu nikdy neublížila a to jej veľa chlapov ublížilo v mnohom a hrozne.

Chcem sa jej týmto ospravedlniť za všetko, viem že ma ľúbila no všetko sa pokazilo aj mojim tlačením keď práve potrebovala oporu. Celý vzťah bol zle načasovaný a zahodili sme 10rokov poznania..

Venované jej..... prepáč

ahjajjaj

spýtaj sa sám seba, či chceš taký vzťah, aký si mal. Podľa toho, ako čítam, dobrý nebol. Takže je dobré to uzavrieť a skončiť.

blueberryNN

Myslim, ze s touto zenou nie je mozne mat momentalne vztah iny ako toxicky. Ona so sebou nesie neuveritelne mnozstvo nespracovaneho zavazia z minulosti. Ona nebude stastna ani sama, ani s niekym, kym si tie veci nezacne sama v hlave riesit. Myslim, ze je pre teba to najlepsie, ze sa to skoncilo takto rychlo nez aby si sa roky trapil zbytocne. Myslim, ze toto nebola zena pre teba, mam dojem, ze si zasluzis nieco lepsie.