Prosím o radu,vysvetlenie

Príspevok v téme: Prosím o radu,vysvetlenie
Kevin kevin

Poprosím o názor ,chcem sa pohnúť ďalej.

Ja 36 vedúci pracovník ona 31slobodná mamička podniká.
Poznali sme sa už 10r a vždy sme o kadečom pokecali ale len v jej práci tak 3x do mesiaca(služby). Ale vždy bola ku mne iná ako iným zákazníkom. Spojil nás až jej ex ktorý pracoval mňa. Neskončilo to dobre,len vyhrážky, urážky atď. Nakoľko sme ho poznali kecali sme o ňom. Čo čert nechcel ,zblížili sme sa ,vždy sme k sebe vzhliadali k tomu kto sme a aký sme ,rozumeli sme si. Dali sme sa postupne dokopy. Vysvetlili si čo kto očakáva a čo chce a nechce . Zhodli sme sa takmer vo všetkom. Začali sme sme spolu chodiť..dve rande a začala na s jej dcérkou zoznamovať,sadli sme si bola šťastná. Začal som k nej chodiť takmer každý večer,hrali sme sa s malou a užívali si zalaskovanie. Nakoľko bola dosť vyťažená v letnej sezóne tak sme sa dohodli že sa k nej nastahujem ,Bali sme sa ale chceli sme byť spolu čo najviac. Zoznámila má s celou rodinou pretože mali oslavu. Bolo všetko super. No na začiatku ma zarazilo keď mi začala ukazovať tu je to a to ruky máš zober si ja ťa obsluhovať nebudem. Dostal som dve poličky v skrini, kúsok miesta v kúpeľni. Ľúbil som ju a bolo normálne že jej chcem dať hocikedy keď sa mala nepozerá pusu alebo objatie, vadilo jej to že nebude namne celý čas nalepená. No ok vždy hovorila že si zvykáme a ja sa viem prispôsobovať. Oznámila mi všetkých bývalých, že snimi komunikuje aj ju niektorý navštevujú že ona to meniť nebude. Bolo mi to divné no aké ok.jeden večer mi vytrhla z rúk telefón a že chce vidieť čo si píšem z jednou ženou. Ukázal som. Od tej chvíle som ukončil všetky komunikácie zo ženami s ktorými som sa snažil o vzťah pred ňou lebo viem že ex bol neverný. Vždy hovorila že jeden ju podviedol,druhý mal exekúcie,ďalší bol lenivý,ďalší nedával peniaze...chcel som jej ukázať že som taký aký som hovoril . Snažil som sa vždy porobiť na dome dvore všetko (mal som kratšiu pracovnú dobu) s malou sa hrať, pripraviť večeru keď príde večer z práce po náročnom dni, umyť riad, upratať, snažil som ja jej vždy pomáhať keď prišla,plne auto vecí,ponosiť alebo aj naložiť ráno, ťažko vstávala,bola nepríjemná..vždy som urobil kávu cez víkend. Cez týždeň som ja vstával skoro,občas raňajky, masáž,pomasiroval nohy večer,na sex sa tiež nesťažovala,snažil som sa jej chodiť pomáhať do práce len aby som bol viac snou. Viem že ex sa jej vyhrážal a vydieral ju lebo mu pomohla v naivnosti. Takže snim musela byť v kontakte ak chcela niečo späť. Kazilo to nás vzťah. Snažil som. Sa to akceptovať. Snažil som aj peniaze dávať,no nechcela nikdy ale zobrala,chcel som si nastaviť nejakú spoločnú kasu že budem prispievať..nechcela ,hlavne že o bývalých hovorila že nedávajú. Kupoval som kvety, darčeky,zahŕňal ju pozornosťou a láskou aj jej malú (8r). Na začiatku mi hovorila že nechce dávať nič na FB, v našom meste sme sa kus skrývali,aj v jej práci na nazvala raz ako brigádnik, vraj zle skúsenosti z ex ,veľa zlého jej narobil.prislo mi to ľúto ale tak milujem ju snáď sa to zmení. Ako sa jej blížila sezóna tak mala menej a menej času. Prišla večer ešte riešila telefonáty. Potom upratovanie ,lebo to nechcela aby som robil. Začalo sa všetko meniť...mala menej a menej času pritom som videl že po tom všetkom ešte volá s kamoškou pol hodinu,surfuje po FB, do 23:00 spával som tak 4-5 hodín len aby som mohol byť večer snou. Časom sme mali aj menej sexu, nežnosti,necítil som jej záujem že som lubeny. Chcel som sa rozprávať..a stále len pohoda nič mi nieje mám len sezónu. Dva mesiace stále to isté..vtedy sa začal pozerať na všetko a jej trochu naznačiť,potom už kus ráznejšie možno vykričať. Na FB mala mnoho fotiek z bývalými a ja som nestal ani za označenie, von sme tiež nemali kedy chodiť. Viem mala toho veľa ,musela v lete zabezpečiť peniaze na dcérku. Celé leto ju dávala k rodine , známym. Snažil som sa to chápať..chcel som jej ešte viac pomôcť no nechcela,že hádam nebudem žienka domáca,do práce má prestala brať, začali jej namne vadiť rôzne maličkosti...ale stále v pohode vraj že mám prestať riešiť stale.Bolo mi smutno aký boli bývali čo jej robili všetko tak som jej vyčítal že či všetko robím...od tej doby nechcela už ani peniaze odomna lebo vždy som jej nanutil však tu žijem a všetko niečo stojí. Vždy vraj robila ex raňajky o 4tej ráno aj keď ona vstavala o 8mej..mne ani raz...robil som všetko, už ma trápilo že ma asi neľúbi...vykričal som jej aj sex že ako 20r manželstvo...vždy len prepáč je sezóna..vždy keď bolo treba niečo priateľom,rodine si čas našla...ja som prosil len o čas premna..nazrel som jej do telefónu v zúufalosti,ex jej písal stále to mi ukazovala ako ju zhadzuje no videl som ako ju jej prvý ex volá na obed...nenapisala že má priateľa,len poukázala na to že veď on má priateľku...to mi prišlo znova ponižujúce že má tají aj po 3 mesiacoch..priznal som sa že som si to pozrel a to bol dôvod asi už konca,aj keď som nič iné nepozeral..ona mi vždy hovorila že pozerá chlapom do telefónu a tak prišla aj na neveru...a ja som sa tiež bal lebo vzťah nebol ideál a nieco sa deje...po 3 mesiacoch prišlo to že sme sa odcudzili a len hádali...teda ja ....ona len napísala že očakávala niečo iné a ja asi tiež.chcel som sa rozprávať však sme inteligentný ľudia ..však o dva týždne je koniec sezóny hádam to nehodime všetko dole vodou...už sa uzavrela,nevedela čo chce a ja som ešte viac tlačil lebo som o ňu nechcem prísť..prišiel deň ked povedala že sa dusi..dôvody som z nej musel ťahať...vykričal že čo hovorila na začiatku o ex a ja snažím byť presnú opak ,vo všetkom sa snažím tak či to im zle...vykricala mi že stále len ja a ja ..chcel som sa normálne porozprávať a vyjasniť si veci no ona daj mi už pokoj čo chceš stále riešiť...prosil som ju o šancu ešte že fakt je koniec sezóny a uvedomil som že som na ňu tlačil...písal básne,nosil kvety snažil sa ukázať že ju chápem..no už sa to nedalo zmeniť...zasypal som ju miliónom správ ako ju ľúbim,vykrikovanim nech mi dá aspoň odpovede,presviedčaním že vo vzťahu sa stávajú horšie veci a toto ...sezónu ...neberiem ako dôvod rozchodu..vraj som sa vždy správal k nej ako šéf a sebec...začal som hľadať vinu v sebe prosil o šancu ešte...už mi ju nedala. Býval som u nej ešte pár dní a snažil sa,no bola už odmerana tvárila sa ako by sa nič nestalo,no vždy si prišla ku mne ľahnúť a že chce byť kamarátka ,že si ma veľmi váži a nechce mi nič vykrikovať.Odsťahoval som sa a stále sa snažil...no už odpisovala len sem tam a v zlosti.chcel som nejakú odpoveď..nejaký skutočný dôvod rozchodu... nič..po pár dňoch som s tým prestal a ospravedlnil sa správou aj to ako ma to všetko mrzí a že som urobil chyby . Ako som ju veľmi ľúbil,aká krásna bola a poprial všetko dobré že už ju nebudem trápiť...ona chcela byť vždy s každým kamarátka po rozchode,nikdy mi nič nevykričala...na moje odpusť za vykrikovanie len napísala že vie že niesom zlý ani ona nieje taká a drž sa...

To som bol len náhrada za ex?útek pred ním? Alebo brigádnik na sezónu? Nestal som ani za to že je jej to ľúto a aj ona urobila chyby? Čo si mám myslieť? O čom to bolo celé? A ja stále ľúbim ?

Kevin kevin

ovomaltin aj šmolko máte pravdu. Po každom zaľúbení som sa dával dokopy dva roky...o byt som prišiel lebo som sa súdil z bývalou. Proste zlé obdobie...ale ja som aj tejto kričal že kto chce čas si nájde...ona všetko otácala namna že čo riešim stále. O peniaze jej nešlo...podnikala mala dosť...len malá kretenov predomnou a hovorila akého chlapa by chcela...nieže som sa snažil,ja taky som ..jasné každý má chyby...no potom príde na to že to nechce...vykrikuje že rád riadim a mám veci pod kontrolou no to tak nie je,vždy sa viem prispôsobiť. Skôr to robí ona. Ešte keď som sa prosil aspoň o šancu tak mi hovorí že ty rád vyhrávaš že....a ja hovorím však tu nie sme na súťaži. Vzťah je o dvoch a kompromisoch

ovomaltine

Aha, myslela som, ked si pisal, ze si prisiel o byt kvoli ex.
Pripajam sa k Smolkoovi, vidim to rovnako. Skoda, ze si sa uz nepoucil, ked si mal take zle vztahy, este si aj o byt prisiel. Stale si hladas asi rovnake typy, alebo na zlom mieste.

Smolkoo

Nehnevaj sa, ale ja som uprimna, napisem, ako to vidim. Podla mna si prilis naivny, az to uz prechadza do hluposti.. ale tomu sa inak hovori aj zalubenost v tomto pripade. Ta osoba si ta nevazila, nevazi a ano, podla vsetkeho si jej bol dobry ako nahrada, mozno aj financne (?!)… a podla vsetkeho je to typ zeny, ktora silou-mocou hlada nejakeho zleho chlapa, s takym bude a necha si aj dieta urobit. To su, holt, take typy. Ty daj od nej ruky prec a radsej si hlad nejaku, ktora to ma v hlave urovnane a je bezdetna. Na tuto zabudni.. nebolo to uprimne, ani ta ocividne nelubila. Ja ako zena by som sa takto nespravala voci muzovi, ktoreho lubim, takze tak.

Kevin kevin

Nie nemá ženu a deti. Mal som viac vzťahov no ľúbil som len 3 . Dva vzťahy boli dlhé a nedopadli dobré...veľmi mi ublížili...už som veril keď sa poznáme dlho....

ovomaltine

Jasneze to nechaj plavat. Ona mala presne takych, akych si zasluzi. Potrebuje mat vo vztahu napatie a ktovieco este, plus tych jej plno ex, mozno nejakeho stale chce, len on ju nie, pripadne len na sex. Zbytocne by si s nou stracal cas, nervy, stastie, sebavedomie. S takou povahou, aku mas, si lahko najdes seberovnu, milu kocku.

Kevin kevin

Ospravedlňil sa,vysvetlil a nechal ju ísť. No je to ťažké.
Hovoril som jej počas problémov že aj ja mám svoje teraz ...práca,o byt som prišiel kvôli ex,rodinné problémy...mal som tiež zlé obdobie. Naozaj som všetko pokazil len ja?

Kevin kevin

Povedala mi v zlosti keď som jej vypisoval že mi chcela dať šancu dva krát....ale že som jej nedal čas...že mi ju dupľom nedá. To som naozaj všetko pokazil? Čo robiť? Ľúbim ju taká aká je. Veľa veci som pochopil. Sezónu,FB nechcela mať každý rok niekoho iného tam. Peniaze potrebovala na zabezpečenie dcérky...bol som blbec?

Kevin kevin

Chcela aj čas aby som netlačil no nedal som jej ho.
Veľa veci som nechápal, už chápem aj som jej to napísal. Priznal si chyby svoje...ona nič ani len ľútosť že ti nevyšlo...je stále len nahnevaná a je tam šanca alebo to nechať plávať?