Priatelka chce trojku

Príspevok v téme: Priatelka chce trojku
Sugardady

Priatelka velmi tuzi uz vyse roka po trojke. Nahovorila kamaratku, zajtra na to ideme. Velmi som trval na tom, ze aby si to obe dobre rozmysleli, ci to chcu. Ta kamaratka je krajsia ako priatelka a vyjadrila sa, ze neverila, ze ju budem chciet ja... trochu sa obavam, ze ci to neskonci vymenou priatelky za jej kamaratku. Obe su pekne, stihle, VS vzdelane, priatelka je cierna, kamaratka blondina. Mate niekto podobnu skusenost? Ako to dopadlo? Pisem neskoro, ale dufam, ze mi do zajtra vecera niekto stihne sem napisat nieco rozumne s cim sa stotoznim.

aidarkk3

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

Ernesto

nechcem vam kazit iluzie, ale randil som teraz mesiac s babou (29r), ktora so sexom zacala ako 13 rocna a sama trojku narvrhovala dvom svojim byvalym a obaja ju odmietli.

ja to absolutne nedokazem pochopit, lebo rovnako ako ona by som chcel trojku zazit. ked som jej vravel ze asi nasla prveho co by do toho siel, tak povedala ze so mnou by nesla, lebo by ziarlila na tu druhu babu, lebo mna ma radsej ako tych predoslych ex, ku ktorym nic takmer necitila. pisem ze ma ma radsej a nie ze ma miluje/lubi, lebo neverim ze ta baba bola schopna citit nejake hlbsie emocie.

po mesacnom prekrasnom romaniku je koniec a trojka nebola.

len som chcel poukazat na to, ze baby tiez chcu trojku, akurat je to take tabu ze to nikde nerozkrikuju.

Sugardady

In blossom - jasne samozrejme chapem ta, kazda ste ina, tak ako aj chlapi. Len neodsudzoval by som nikoho, jednoducho ked to tym ludom vyhovuje, chcu to tak a nikomu tym neublizuju, tak preco nie? Lebo spolocenske konvencie? Niekto nema rad sa nimi viazat, chce sa citit slobodny, nesputany nicim.
Aj Adela mala v relacii nejaku herecku a hovorili o polyamorii - ja to uplne chapem, len vela ludi to odsudi pomaly az akoby slo o niekoho vrazdu... Sex je prilis emocna tema a vyvolava velke vasne aj v diskusiach. Ak by dal clovek do toho racio a polozil si konkretne otazky typu - co je na tom ale tak naozaj zle, komu to ublizi, preco vadi niekomu nieco, co robia ini ludia, ked sa ho to vobec netyka...

Sugardady

Sobodnemaciatko - ach keby si tak mala.pravdu. Len priatelka je zo mna strasne vzrusena uz len ked ma vidi a zvlhne hned tak, ze to az z nej kvapka - ja by som sa rad pomaznal a vydrazdil ju v ramci predohry, len ona mi aj sama povedala, ze ona to nemoze vydrzat pri mne a chce ma hned mat v sebe. Ja som jej povedal, ze ona je velakrat doslova ako chlap v sexe. Aj orgazmy - mala 5 predo mnou a ze take milovanie ako so mnou, ze to ziadny z nich nedokazal, len to ja som vedel o sebe aj z predchadzajucich vztahov - ja mam rad taky ten sex cez hlavu, ja tvrdim, ze mozog je najsexualnejsi organ a kto ho vie na to vyuzit, tak sa dostane doslova do raja. A ja skor doprajem partnerke ako mne - bavi ma viac davat ako dostat, za toto by som vela chlapov nakopal a aj po sexe treba este dohru, aby sa naplnili aj zenske emocie.

In blossom

Sejla, myslela som normalne zeny, nie bisexualne. A ano, stojim si za tym. Kazdy ako mysli, ja by som nikdy nechcela do 3ky nikoho, sexualna intimita ma byt medzi 2 ludmi. A ak by som to silou mocou chcela s niekym inym, tak sa alebo rozidem s povodnym partnerom (kedze zjavne uz ku nemu nemam silne city), alebo (keby som nemala chrbtovu kost) tak s tym druhym clovekom si to niekde rozdame, ale opat iba vo dvojici. Tahat do sexu dalsich ludi je uchylne, nahovarajte si co kto chcete.

slobodnemaciatko

Podla mna skor zistil, ze nie je schopny uspokojit ani svoju partnerku, nie este inu zenu a uz vobec nie dve naraz. Bisexualne sklony mavaju zeny, kde je partner uplne nemehlo v predohre.

lienerka55

ako fakt nechapem preco tu nieco taketo riesis. no nejde mi to aj tak nejakosi cele do hlavy, ze by si tvoja priatelka zavolala do 3 dalsiu zenu a este aj svoju kamosku, to by bola uz podla mna riadna zvratenost

Sejla

In blossom: a ako to ty vies, ze zeny nikdy netlacia partnerov do trojky? U bisexualnych zien je to casta poziadavka.

OP: co si o tom myslim? Nic, akurat co je zjavne - ze si povrchny a trapny ze sa s tym mas potrebu chvalit na anonymnom fore