Priatelka chce trojku

Príspevok v téme: Priatelka chce trojku
Sugardady

Priatelka velmi tuzi uz vyse roka po trojke. Nahovorila kamaratku, zajtra na to ideme. Velmi som trval na tom, ze aby si to obe dobre rozmysleli, ci to chcu. Ta kamaratka je krajsia ako priatelka a vyjadrila sa, ze neverila, ze ju budem chciet ja... trochu sa obavam, ze ci to neskonci vymenou priatelky za jej kamaratku. Obe su pekne, stihle, VS vzdelane, priatelka je cierna, kamaratka blondina. Mate niekto podobnu skusenost? Ako to dopadlo? Pisem neskoro, ale dufam, ze mi do zajtra vecera niekto stihne sem napisat nieco rozumne s cim sa stotoznim.

In blossom

Sejla, myslela som normalne zeny, nie bisexualne. A ano, stojim si za tym. Kazdy ako mysli, ja by som nikdy nechcela do 3ky nikoho, sexualna intimita ma byt medzi 2 ludmi. A ak by som to silou mocou chcela s niekym inym, tak sa alebo rozidem s povodnym partnerom (kedze zjavne uz ku nemu nemam silne city), alebo (keby som nemala chrbtovu kost) tak s tym druhym clovekom si to niekde rozdame, ale opat iba vo dvojici. Tahat do sexu dalsich ludi je uchylne, nahovarajte si co kto chcete.

slobodnemaciatko

Podla mna skor zistil, ze nie je schopny uspokojit ani svoju partnerku, nie este inu zenu a uz vobec nie dve naraz. Bisexualne sklony mavaju zeny, kde je partner uplne nemehlo v predohre.

lienerka55

ako fakt nechapem preco tu nieco taketo riesis. no nejde mi to aj tak nejakosi cele do hlavy, ze by si tvoja priatelka zavolala do 3 dalsiu zenu a este aj svoju kamosku, to by bola uz podla mna riadna zvratenost

Sejla

In blossom: a ako to ty vies, ze zeny nikdy netlacia partnerov do trojky? U bisexualnych zien je to casta poziadavka.

OP: co si o tom myslim? Nic, akurat co je zjavne - ze si povrchny a trapny ze sa s tym mas potrebu chvalit na anonymnom fore

Sugardady

Ospravedlnujem sa za Sugardady, nevedel som poriadne co to znamena a uz sa mi to nechce menit.
Takze ako to dopadlo.
Pravidla boli, ze vsetko free, spontanne a ze budeme vsetci diskretni. Ony si lahli na postel v spodnom pradle a ja som skratka robil, co som v podstate chcel, dovolili mi vsetko, nebol som prilis perverzny a skor som sa snazil uspokojit ich dve. Zacal som samozrejme priatelkou a v podstate to iste som potom robil kamaratke a popritom som sa v ramci telesnych moznosti venoval tej druhej (inak mam dobru svalovicu stale). No prvy problem bol, ze ja a kamaratka sme boli pre seba novi, cize aj ked som sa snazil to rozlozit rovnako, tak ona jednoducho chytala orgazmy a vtedy mi bolo blbe prestat, ked som videl, ze ide vyvrcholit. No a priatelku uz som videl ziarlivostny pohlad, dokonca na chvilu odisla akoze na wc, museli sme ist pre nu. A samozrejme to zenske - je vsetko ok, univerzalna odpoved ano a samozrejme v podtone, ze nie. Tak som ju zobral, ze sa ideme venovat iba jej, podarilo sa mi ju nejako uvolnit, tak vyvrcholila aj ona, len to som bol nadrzany zasa ja a kamaratka na rade. Ona mala 4 orgazmy, priatelka jeden, ja som 3x ejakuloval. Trvalo to 4 hodiny. Ony potom odisli spolocne, no a uz mi vecer priatelka pisala, ze kamoska je zo mna nahonena a take tie reci. Pripomenul som jej, ze som sa dost dorazne pytal, ci vie, co robi. Ona priznala, ze si to predstavovala inak, ze nevedela, co jej to emocne urobi. Ja som to vedel ako chlap oddelit bez problemov. Nastastie mi nic nemoze, kedze ona to chcela vyskusat s babou, lebo si myslela, ze ma BI sklony a ja som ju este varoval. Takze zaver, ludia ak chcete trojku, nerobte to s babou, ktora ma k vam city. Chlapi, nenutte do toho baby, ani akoze zo srandy, lebo im tym ublizite i ked sa budu tvarit hrdinsky. Ja som tu moju ubezpecil, ze nezahodim 13 mesiacov randenia za jeden sex s jej kamoskou i ked bola velmi pekna. Inak sranda, ale aj moja priatelka aj ta kamaratka mali nieco, co mala jedna viac pekne ako druha, cize sa to akoby vyrovnalo. Takze nebol to nejaky brutalny rozdiel v krase. Baba ked je vyzlecena, tak sa odhalia aj nedostatky, ktore nevidite cez oblecenie. A este po mojej skusenosti - verte, ze ked nebudete mat trojku o nic extra nepridete - kedze to bola moja aj ich prva, bolo to miestami take rozpacite, nieco ako prvy sex, ked este nie ste zohrati. Mozno ak by ich bolo viac s rovnakymi ludmi, casom by sa to vylepsilo, len ako hovorim, priatelka pochopila, ze to asi nebol moc dobry napad a dufam, ze uz s tym da pokoj. Najkrajsia je intimita medzi dvomi, ktori sa dobre poznaju, ked si s prepacenim mozete aj nechcene uprdnut a nik z toho nebude robit tragediu. Dufam, ze som tymto mozno niekomu pomohol sa zorientovat. A tym, co pochybujete, ci je toto pravda, tak sa vam uprimne ani necudujem, lebo priatelka je taky nekonvecny typ a velakrat nieco urobi alebo povie, ze ludia ostanu doslova v soku a to mi na nej imponuje, ze sa s nou nenudim. Minule si vymyslela, ze chce sex na balkone, som nechapal :)

matinka

heh cele sa mi to zda ako vymyslene. neverim, ze by baba len tak lahko takto chcela riskovat svoj vztah. priniest si do sexualneho zivota dalsiu zenu a este aj kamaratku, no neviem, moc sa mi tomu teda verit nechce

In blossom

Tak toto je dobra blbost a vobec tomu neverim, celemu prispevku ako je. Deticky maju prazdniny, tak vymyslaju :D

Za 1) normalna zena nikdy nechce sama od seba trojku a este aby chudacika chlapa na nu musela presviedcat... Byva to totiz presne opacne, to chlapi s takym blbym napadom pridu. Zena to castokrat akceptuje, kedze nechce daneho chmula stratit. Ja by som to neakceptovala nikdy. A ked uz, tak trojka s chlapom, preco so zenou? Viem si predstavit, ze by zena presviecala chlapa, ze velmi chce skusit trojku, ale s dalsim chlapom, urcite nie so zenou. Na to totiz chlapa presviedcat vobec nemusi, to skor on s tym pride. A ak by to bola kamoska, tak to uz vobec nie. A ak ma aj bisexualne sklony, s tou kamoskou si to rozda v sukromi, nepotrebuje do toho zapajat svojho partnera.

A za 2) keby to bola aj hypoteticky pravda, tento prispevok (co na 99% nie je), tak ak pomyslas, ze ju vymenis za tu druhu len preto, lebo je krajsia, tak svoju priatelku vobec nemilujes. Si s nou zjavne iba preto, lebo ina nebola a ked sa ti nuka krajsia, tak ides hned po nej. Nemilujes vsak ani jednu, nenahovaraj si to. Plytky sex, plytke "vztahy", plytky zivot... Ze sugardady :D Sugardady sa aspon nehra na vztah, je to totiz obchod - sex za peniaze, nic viac, nic menej.