Hospitalizácia

Príspevok v téme: Hospitalizácia
vedhej

Ahojte,

vie mi prosím niekto, kto už bol hospitalizovaný poradiť ako to chodí v Pinelovej resp. inej nemocnici?

Mne hrozí bohužiaľ hospitalizácia, ale ešte do teraz som nikdy nebola hospitalizovaná. Tak by som chcela poprosiť niekoho o radu/odporúčenie, či má hospitalizácia vôbec zmysel a pre akú nemocnicu sa treba rozhodnúť?

vedhej

ok, vďaka za príspevky. Ešte by som sa chcela spýtať či existuje rajonizácia? Čiže keď spadám do Trenčianského kraja, či si môžem vybrať napríklad Pinelovu nemocnicu?

palinocka

ak ta posielaju do nemocnice tak chod, doktori vedia preco ta tam posielaju, aby si nahodou nieco nezanedbala a potom sa ti nepohorsilo

zaricitka

neviem ci je to teda este aktualne ale vobec by som hospitalizaciu nebrala ako si ti napisala, ze bohuzial. ono je to vec, ktora ta moze vratit do normalneho zivota a tak sa na to musis pozerat

Pertush

Ahoj, bola som v Pinelke na psychosomatickom oddelení. Bolo tam celkom fajn, ak by som to mala k niečomu prirovnať tak ako na tábore :D celý deň aktivity - doobeda kreatívna činnosť, kreslenie, malovanie, muzikoterapia....poobede chvilku oddych a potom cvičenie - zumba, fitlopty, večer skupinové hry...a medzitym vsetkym nejaka akcia napr. stand up vystupenie Bekima, vystupenie folklorneho suboru, kanisterapia so psikmi, sportove hry, opekacka v prirode, vianocna besiedka....ale zalezi od oddelenia...myslim ze oddelenie "C" malo rovnake moznosti ako aj my na psychosomatickom...

blanika15

ak ta posielaju na hospitalizaciu, tak to asi potrebne je. to uz nechaj na doktorov, ked mas zdravotne problemy, tak jednoducho chod.

bronimira

Takze sa bude jednat o psychiatriu. Ako neviem ci je sa coho at, ak je to potrebne, nepremyslala by som a nastupila, ide predsa len o tvoje zdravie a o to, aby si sa dala dokopy a to je to najdolezitejsie