Hospitalizácia

Príspevok v téme: Hospitalizácia
vedhej

Ahojte,

vie mi prosím niekto, kto už bol hospitalizovaný poradiť ako to chodí v Pinelovej resp. inej nemocnici?

Mne hrozí bohužiaľ hospitalizácia, ale ešte do teraz som nikdy nebola hospitalizovaná. Tak by som chcela poprosiť niekoho o radu/odporúčenie, či má hospitalizácia vôbec zmysel a pre akú nemocnicu sa treba rozhodnúť?

ovomaltine

miki, ale tie problemy mozu byt rozne a ona ked sa pyta, ci ma hospitalizacia zmysel, tak ako my mame vediet, ze s akym problemom. moze to byt anorexia a ked uz ma nejaku nizku vahu tak zrejme treba. moze tu byt niekto, kto to zazil a malo to prenho zmysel.

miki25

Ahoj. Záleží od stavu, aký máš. Niekedy má to zmysel, niekedy ani nie. Osobne by som si len lieky nastavovať nešiel už. Pobyt je ťažký. Trvá to niekedy aj mesiace. Pokiaľ dostaneš na izbu niekoho divného tak to nemá skutočne cenu. Inak asi každá nemocnica má svoj denný program, ktorý pacienti musia dodržiavať. Neviem, ako je to v nemocnici, do ktorej chceš ísť. Ja som bol len v Michalovciach a nič moc. Mali sme nejaké komunitné stretnutia, na ktorých sa riešili závady oddelenia, či sa prihlasovalo na aktivity. Boli vizity, pracovné terapie 1,5 hodiny, kto nešiel na pracovnú terapiu tak dostal nejaký kvíz a to bolo asi všetko… Program len na doobedňajšie hodiny.