Produkty Zeen by roal - skusenosti?

Príspevok v téme: Produkty Zeen by roal - skusenosti?
Silvinecek

Ahojte moji mili diskutujuci, chcela by som sa spytat na tieto produkty. Dnes som narazila na ich stranku a pozerala som, ze maju vcelku zaujimave produkty. Rada by som ale pocula nazory ludi, ktory maju aj osobnu skusenost. Najde sa tu niekto taky, ktory od nich nieco uziva? Dakujem krasne kazdemu, kto mi odpise :)

kikusqa788

no tak potom nie je o čom keď ti pasuje. ja som si ho akurát dneska objednala, dlho som sa rozhodovala medzi viaceými značkami, no nakoniec som si povedala, že pôjdem do Zeen. ako dlho si ho prosím ťa užívala, keď si videla lepšie výsledky v niečom a v čom prišli také tie prvé?

tymra

clovek musi poskusat, aby prisiel na to co mu pasuje a to si myslim, ze je tak vo vsetkom. ci uz v jedle alebo v kozmetike a aj pri vitaminoch je to tak. ja na zeen collagen nedam dospustit a uz ani iny skusat nebudem. tento mi plne vyhovuje ci uz vo vysledkoch, uzivani, no aj balenie a sackovanie je velmi dobre vyriesene

marculienka55

vies co ten som mala moznost si vyskusat, no mne ti nejak nesadol uzivala som ho par mesiacov, no nic, ziadny vysledok alebo zlepsienie som na sebe teda nezbadala

bronimira

nikma ano vsimla si si dobre obsahuje aj tuto kyslelinu, ktora ma blahodarny vplyv na plet a pomaha vyplnovat jej nedostatky, vypina ju a tak vie redukovat aj vrasky, co je podla mna super pre kazdu jednu zienku

Darla111

Noo to veru hej. Pre kazdu chut cloveka. Vidis to a ja som si myslela, ze su rovnake, len ze sa teda lisia tou prichutou

nikma

ale tak maju to dobre vymyslene, ze maju taky aj taky, akurat som si otvorila dnes ich stranku a vsimla som si, ze ten zlaty obsahuje aj kyselinu hyaluronovu, to je tiez nejaky benefit?

bronimira

ibed prepac, ze som tu dlhsie nebola, mala som toho fakt vela. Zvacsa uzivam ten pure teda v ciernej krabicke, ale uz som zopar krat postriedala aj ten zlaty. Ucinky su podla mna rovnake, nespozorovala som, ze by mal jeden horsie ako ten druhy. Aj si ho skusis objednat?

ibed

@bronimira .... a ktorý kolagén používaš ? ten v čiernej krabičke alebo v zlatej krabičke ? Nevieš mi povedať, aký je medzi nimi rozdiel ? Ako dlho kolagén užívaš ?