Ťažké ranné vstávanie

romanusaa

rannu sprchu si az tak neviem predstavit, to by sa mi nechcelo dokopat :) som rada, ked rano zvladnem standardnu rutinu :)

aron 003

Už zo spomínaných možností jednozačne odporúčam rannú sprchu, kávu alebo na mňa ešte záberá obľubená hudba

zanzi

Mna vie z postele vytiahnut len kava! :) Ale obycajne rada stavam v posteli este aj po prebudeni... obzvalst ked mam brutalny vyhlad ako minuly vikend tuto www.hotelzochovachata.sk s priatelom!

citruska

niekedy nemam problem vstat a niekedy by ma nedostal z nej nik, neviem ani nejako prist na to ze preco je to tak :)

Sammy

Mne sa niekedy stane aj to, ze idem skor spat a rano som k.o. ale tak to sa uz poznam, ze som sa vyspala asi az moc, co tiez nie je dobre :)

martinaZV

Teraz to bude este horsie, ked budeme vstavat za tmy do prace a aj domov budeme chodit po tme :) Nechodis neskoro spat? Mozno telu chyba viac hodin spanku.

Zuzana209

staň sa kresťanom a spoznaj Pána Ježiša...potom pri každom vstávaní pocítiš príval novej energie a jeho radosť z toho, že si znova s ním aj jeho radosť z toho, že mu venuješ hneď svoje prvé myšlienky...pár rokov dozadu som bola neveriaca a nepamätám sa že by som prežila krajšie ráno ako keď spoznáš Ježiša a jeho lásku k tebe...