Veľkosť penisu a erekcia

Príspevok v téme: Veľkosť penisu a erekcia
Dobryclovek

Dobrý deň,

na začiatok, mám 25 rokov, niesom obézny ale mám problém s prirodzením. Myslím, že mám rovnaký penis ako som ho mal pred 10-timi rokmi. To znamená, že má asi 14cm, čo mi pripadá dosť málo. Pre predstavenie, viem si ho vložiť so ruky a trčí mi už iba žaluď. Poslednou dobou ma to neskutočne hnevá, preto by som chcel vedieť, či je táto veľkosť normálna alebo som v tom sám. Keď pozerám nejakú porno stránku s hoci aj amatérskymi videami, mám ho menší a nie taký hrubý ako tí chlapi vo videách. Ale nemám problém nasadiť si kondóm. A takisto mám ho mierne zatočený smerom dolu. Plus môj ďalší problém je erekcia, ktorá je zvláštna oproti iným chlapom. Penis je pevný, ale keď sa postavím so stoporeným penisom, tak pomaly padá dole, napne sa až keď ho držím napnutý a vtedy stojí kolmo s telom. Ale keď povolím, ihneď padá smerom dole. Viete mi to vysvetliť, či je ten penis malý alebo je bežný? A tá erekcia? Nechápem tomu. Ak je tu nejaký urológ, môžem prípadne poslať fotku. Ďakujem

erectgold

Výživový doplnok ErectGold je určený na podporu a skvalitnenie erekcie
všetkým mužom bez rozdielu veku. Pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu a zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon. K stopercentnej erekcii a tým aj k psychickej pohode a vzrušujúcim zážitkom prispieva ErectGold. Je vytvorený na okamžitú podporu mikrocirkulácie krvi v tele, ktorá je potrebná pre normálne prekrvenie penisu.
ÚČINNÉ LÁTKY:
Tribulus – na zvýšenie sexuálnej túžby a libida, a na podporu
prirodzeného testosterónu, čím zlepšuje mužský sexuálny výkon práve v súvislosti s erekciou a potenciou. Jedná sa o rastlinu, ktorá nielen ovplyvňuje libido a potenciu, ale aj prostatu. Kotvičník spúšťa v tele reakcie, vďaka ktorým je ľahko dosiahnuteľný orgazmus.
Zinok - prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, a normálnu funkciu imunitného systému. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Zinok ovplyvňuje nielen hladinu testosterónu v mužskom tele, ale taktiež môže jeho nedostatok spôsobiť stratu schopnosti detekovať jemné chemikálie, ktoré vyvolávajú erotické vzrušenie.
Maca - priaznivo ovplyvňuje potenciu a sexuálnu túžbu a napomáha zvýšiť libido. Má priaznivý vplyv na zdravý mužský reprodukčný systém. Maca môže pomôcť mužom prekonať erektilnú dysfunkciu a až dvojnásobne zvyšuje počet spermií a tiež priaznivo pôsobí na ich kvalitu. Maca bola tradične považovaná za silné afrodiziakum.
Arginín - ovplyvňuje stenu ciev, vďaka čomu ich rozširuje a zlepšuje
prekrvenie a krvný obeh. Výsledkom je lepšie prekrvenie toporivých
telies v penise, takže erekcia je pevnejšia a tvrdšia. Uvoľňuje rastový
hormón a predlžuje trvanie fyzického výkonu bez toho, aby sa dostavila
svalová horúčka.
ZLOŽENIE:
Tribulus Terrestris extrakt, Arginín (Alfaketoglutarát), Peruánska
Maca extrakt, Zinok, mikrostalická celulóza, stearan horečnatý
ZLOŽENIE V 1 DÁVKE: (3 tablety)
Tribulus Terrestris extrakt - 750mg
Arginín (Alfaketoglutarate) - 750mg
Peruvian Maca extrakt - 600mg
Zinc - 30mg
www.erectgold.com

bianca.pp

poradim intimny gel zo superlove, ktory je na zpačšenie penisu a lepšiu erekciu. Ten určite pomože. Držím palce

Janwm

Ahojte mam 23rokou a penis v erekcii ma 12cm a obvod ma 11.5 -12cm stačí to pri sexe? Ja som už strašne utrpení z myšlienky ze to v posteli sklame. Je to tak?

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.