Mladší manželia a bez toho...

Príspevok v téme: Mladší manželia a bez toho...
Marika2

Prosím, poraďte. Manželia sme už dva roky, celkove sme spolu 8 rokov. Frekvencia sexu extrémne upadá, vysadila som aj antikoncepciu, pretože zbytočne som nechcela škodiť telu. Bývame bez toho aj niekoľko mesiacov. Vraj čaká na nejaký impulz odo mňa, ale mňa to prestalo baviť, pretože sa občas stalo, že som bola odmietnutá. Okrem toho, ako sme bez toho, tak som si akosi "zvykla" a vytvára sa mi akási bariéra aby som niečo začala, pretože som sa dokonca začala hanbiť/cítiť trápne aby som niečo začala (a aj hanbiť za svoje telo). Keď bol náhodou nejaký impulz od neho, už som sa cítila veľmi neuvoľnene, stratene, tak bolo odmietnutie z mojej strany (asi 2x). Čo sa týka vzťahovej stránky, je to v poriadku, prejavuje mi aj náklonnosť, sem tam ma pohladká a pusy si dávame každý deň. Samozrejme, na nejaký vášnivý francúzsky bozk môžem zabudnúť, s takými pokusmi som veľmi nepochodila, ale som šťastná aj za tie "obyčajné" pusy a aj za slová "milujem ťa". Každopádne taká tá sexuálna energia sa medzi nami vytratila. Som z toho dosť frustrovaná a naozaj sa čoraz viac a viac trápim. Celé dni premýšľam, či som nepríťažlivá (ale iní muži po mne pokukujú), alebo či si s niekým sem-tam "nevybehne" alebo či sa mu nepáčia skôr muži. Niekedy by som chcela dieťa, ale za 1. najskôr by sme museli mať sex, 2. ak by sa náhodou podarilo, tak by som utlačila tento problém, pričom sa obávam, že ten by niekedy mohol vyústiť do zlého scenára.