problém s penisom

Príspevok v téme: problém s penisom
horalkamoralka

Dobrý deň, mám dosť zaujímavú tému a že na dĺžke naozaj záleží. Môj problém je ten, že ho mám proste veľký a neviem kvôli tomu udržať/nadviazať vzťah. Moja bývala partnerka so mnou bola 2 roky no nedokázala to vydržať, bolelo ju to a po 2 rokoch sa to rozhodla ukončiť. Skúšal som všetko možné, predohry, lubrikanty, ísť na to extrémne pomaly, prsty, no proste všetko možné a aj tak sa to nedalo ... Po rozchode som sa dlho spamätával lebo som dosť vzťahovo a citovo založený a konečne som našiel dievča, s ktorým som si rozumiem po všetkých stránkach. Mali sme aj tému ohľadom sexu a podľa toho čo hovorila je dosť skúsená. No problém nastal po našom prvom sexe, bolelo ju to počas(a to som zase robil všetko najlepšie čo sa dalo) a bolelo ju brucho 2 dni potom ... začala byť voči mne odmeraná a už aj viem ako to skončí, len jej je to blbé mi to povedať ... čo mám robiť? Nejaké rady? Existuje zmenšenie penisu? Inak chlapi, každý čo si myslíte že je super mať veľký penis, hneď by som bral 13-14 cm ako toto ... závidím vám popravde

Sugardady

Mam ten isty problem.
Jedine co pomaha su take polohy, kde mas dalej do vaginy. Naj je asi zboku zozadu.
A potom take, kde si zena sama zasuva, ze ty sa nehybes moc, cize ona si zvoli ako hlboko ho chce.
Inak je neprijemne, ked citim ako tlacim na krcok maternice, normalne brrr a najhorsie, ze ak to prezenies, tak sa baba rozkrvaca a si minimalne tyzden bez sexu :(