Nestojí mu

Príspevok v téme: Nestojí mu
L_V

Ahojte,
stretli ste sa už s tým, že by sa chlapovi pri vás nepostavil? Ide o to, že viackrát sme sa spolu chceli vyspať a vždy keď k tomu prišlo tak sa mu proste nepostavil. Netvoríme pár, od začiatku sme obaja vedeli, že by to bolo len o sexe. Keď si píšeme alebo voláme a riešime tieto veci ¨na diaľku¨ tak nemá problém ale akonáhle som pri ňom tak sa mu proste nepostaví. Vravel, že sa mu to predtým nikdy nestalo a sám nechápe prečo to tak je. Raz sa dosť opil a vtedy mu fungovalo všetko ako malo, ale okrem toho nikdy. Myslíte, že je problém v tom že ho nedostatočne vzrušujem? Veľakrát som sa ho na to pýtala a vždy odpovie, že nevie prečo to tak je, že sa mu to s nikým iným nedeje. Ma 40 rokov.

PetkaV12

niekedy pomože sa uvolnit, nemysliet na to, uživat si to a možno sa to potom podari. Alebo by som kupila španielske mušky (maju ich na superlove) a to ho pekne nakopne, bude mat chut na sex a možno mu jho postavi

Karolinka1

uvolnite sa, dajte si vinko, nejaka afrodiziaka a na erekciu skuste použit nejaky intimny gel, ktory ho postavi. Vela gelov a sprejom na zlepšenie erekcie je na superlove , tiež si ich tam občas kupime(a nielen gely na erekciu)

Sugardady

Ma k tebe city, nedokaze ta brat ako iba zenu na sex. Ked sa opil bol uvolneny, nemyslel na to. Opytaj sa ho, ci sa mu nepacis az moc a ze ci ta nemiluje a uvidis...
Asi ti povie ano a budete fungovat len ak to bude plnohodnotny vztah s laskou.