Malo sexu

Príspevok v téme: Malo sexu
Ella-6

Ahojte zacnem takto : Mam 24 priatel 29 , mame 18 mesacnu dcerku .dlhsi cas uz s priatelom podla mna mame problem malo sexu :/ ja neviem on to nejak moc nepotrebuje ako keby ... sme spolu 8 rokov na prvych 5 rokov sme mali casto sex skvela predohra vsetko proste bavilo nas to a teraz ? Mame sex1x za mesiac ... neviem mne sa to zda malo nejak ...ja by som aj chcela ale ked smenspolu vecer v obyvacke a mala spi on je na mobile ja pozeram serial alebo si robim nieco co treba ...a nejak sa k tomu nemame ..vecsinou chut na sex u nas mam asi ja viacej a zacnem ho napriklad hladkat dole a on sa otoci ze vsak ideme spat a tak alebo ze by musel ist do sprchy este a tak ... nevieme sa k tomu dostat ...a ja sama neviem ale nemam uz chut ani ja stale zacinat a nic z toho a tiez ma nebavi ze jeden x za mesiac nech si to odrobime a hotovo zas na mesiac klud .... ja uzivam rok cca antidepresiva citalec a citala som ze mozu potlacat aj chut na sex u mna je asi ten problem ale pride mi to ze stale mam chut castejsie ako on ...ale ked som nebrala AD mohla som aj kazdy den .. .. a pritom nemozem pvedat ze sex nemame dobrý . .. tak ja neviem bala som sa aj ci nema milenku ale myslim ze on taky nie je a nemal by asi ank kedy pri jeho praci , travi cas hkavne s nami alebo ide s kamosmi na motorku po lese sa vozit alebo si robi nieco na aute motorke , ... tak ja uz neviem ani ako to zachranit pre mna sex vo vztahu je dolezity.. vlastne ani neviem co sa pytam :D ale asi som sa len vyrozpravala ale kludne meby ma niekto nieco k teme rada si prečítam :)

slobodnemaciatko

Patrikq ty sa k comu vyjadrujes? Ja som reagovala na prispevok od Almarinosa, tak sa neplet do debaty dospelych o sexe, lebo mna absolutne nezaujima co ty, ktory tu vypisujes, ze si este ani sex nemal, uprednostnujes pred sexom. Ok?

Patrikq

Slobodnemaciatko to ze si ty stale nadrzana a sex mas na prvom mieste, neznamena ze to bude mat tak aj kazdy chlap. Ja napr mam x veci ktore by som uprednostil pred sexom a bavia ma omnoho viac a ma to aj tak vela chlapov, nie kazdy chlap je ako zufalci nadrzani na pokeci.

Ella-6

Fonte tak mam trosinku brusko este od porodu ale nie som tucna ...mam dobru postavu roky som cvicila ...ale brucho som mala velke pocas tehotenstva niektorí si mysleli se cakame dvojcata . Tak trosicku brusko ostalo ale neni som tucna vobec

WonderWoman

Fiha raz do mesiaca je ozaj malo na to ze ste normalny mladi ludia. Dieta s tym nema nic spolocne vsak uz ma rok a pol... Co sa tyka tej teorie nizsie nemyslim si, ze to plati u kazdeho

NatalkaBS

Tak každý vzťah po čase trochu ako keby vychladne ale treba nájsť zase niečo, čo by vás obidvoch vzrušovalo a mali by ste ten sex častejšie.

Ella-6

Samozrejme som mu to povedala a on na to ze tak nech si najdem niekoho ineho nato :D ale to len srandoval ... to by mi nedovolil a ja by som ho nechcela podviest . Som mu aj vysvetlila ze to ani nepotrebujem kazdy den ale aspon par x za mesiac nie len raz .... my akoze ked ten sex mame je super aj pre mna aj pre neho . Nemame nudny sex nikdy sme nemali . Len teda uz ho mame velmi malo .. :) ked mu to poviem tak ako posnazi sa ze hej mame dva alebo tri dni po sebe sex kazdy den :D a potom zas mesiac nic :D