otravné myšlienky

Príspevok v téme: otravné myšlienky
cryguy

Dobrý deň, dost často sa mi stáva, že v panických alebo stresujúcich sitguáciach, rozmýšľam o ľudoch, ktorých poznám, no dlho som ich nevidel alebo neuvidím, proste rozmýšľam o veciach, ktoré mi to len zhoršujú. Sám si uvedomujem, že lepšie by bolo, nerozmýšľať nad ničím,a žiť svoj život ale vteddy vám mozog funguje ešte dva krát rýchlejšire než normálne.
Existujú lieky, ktoré by dali ako tak do poriadku myseľ, teda aby mi to nezhoršovalo úzkosť úzkosť, s tou sa možno dá bojovať ale tote myšlienky, to sú peklo.
Vlastne dlhodobo mám s tým problém, až priveľmi prežívam životy druhých, to ako žijú, ako sa musia cítiť, a moja reaita ide mimo.
Uvedmujem si, že to není správne rozmýšľanie ale nech sa snažím akokoľvek, vždy sa to vráti.

Aj mám ešte taku otázku, nejako sa bojím dospelosti, faktu, že život sa navždy zmení a hotovo, už sa to nevráti.
Tento strach, už ma neraz donútil rozmýššľať o samovražde, no to sa nedeje pravidelne, deje sa to, že pociťujem obrovský strach voči veciam, ktoré jednoducho patria k životu a sú nevyhnutné

crocinka

treba to riesit bud so psychologom alebo psychiatrom ale nenechavaj to len tak, ked mas taketo myslienky sama sa z nich nedostanes!

ahjajjaj

Najmenej takýchto myšlienok nájdeš u športovcom, pritom mnohí zažili rôzne napäté situácie. Domnievam sa, že dospelý ešte nie si, a nemusel si teraz dlho chodiť do školy. Aj ten najväčší introvert patrí k človeku a človek je sociálna bytosť. Takže nečinnosť, sociálna osamelosť a pod, v Tebe prebúdza myšlienky, ktoré by tam nemuseli byť. Podľa mňa to chce socializáciu medzi spolužiakmi, alebo kamarátmi, potom nejaké hobby, ozajstný koníček, ktorý by sa Ti páčil a dostatok pohybu. Ako sa hovorí, v zdravom tele zdravý duch. Keď dopraješ telu viac pohybu, prípadne masáž, bude Ti lepšie aj na duši.

Zuzana209

ahoj, je iba jeden lekár duše aj mysle a to je Boh - Pán Ježiš. On pozná celé vnútro človeka a svojou Láskou ho aj uzdraví - treba k nemu len prísť. Pán Ježiš je skutočný a živý - aj keď ho voľným okom nevidíš. On vytrvalo čaká, kým ho začneš hľadať a On sa k tebe priblíži a začne liečiť celé tvoje vnútro - srdce, myseľ aj dušu...Skús k nemu volať, hľadaj svedectvá tých ktorí došli k takémuto uzdraveniu a on ti dá cestu kadiaľ ísť...Keď spoznáš, že ťa miluje - čo je aj pravda - tak mu odovzdáš svoj život a On sa o teba dokonale postará...je to nádherná cesta.
Posielam ti jedno krásne svedectvo:
www.youtube.com

romanusaa

ak sa nevladzes zbavit tych negativnych myslienok, tak by som vyhladala odbornu pomoc, to nie je lne tak, ked pomyslas nad samovrazdou

airkia

Chcelo by to si nájsť niečo, čo ťa bude napĺňať a nebudeš mať čas sa takýmito vecami zaoberať. No ak ti to prináša len veľký stres, bolo by fajn nájsť si na tieto stavy odbornú pomoc a nejakú tú terapiu. Nie všetko sa musí riešiť liekmi

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.