Imunita počas pandémie

patrici77

no ja napriklad sa snazim starat sa o imunitu cely rok, neraz sa mi stalo, ze som ostala chora aj v lete, takze ono pekne pocasie nie je zarukou, ze budeme zdravi. Preto ja Wobenzym uzivam cely rok, aby ma nic neprekvapilo :)

anitka30

emilius lenze nie je to nezmysel len proste na jesen mysliet na taketo veci? Nebolo by podla teba lepsie keby sme proste viacej mysleli na imunitu cely rok?

Emilius

Ja osobne už dlhšie, ešte pred pandémiou som brával tak na jeseň vždy toto www.joalis.sk + ešte Cčko a nejake otuťovanie a vždy som prežil zimu bez "uľavy" :D

vierocka66

katar1na ako dlho ho užívaš? Lebo teda ja čo mám skúsenosť tak pri liečbe imunity je veľmi zásadné to aby sa užívali lieky denne a dlhodobo ak chceme aby všetko bolo v pohode.
Ja keď teraz vidím ako sa zase všetko mení, tie farby na tom automate a že proste ako to je s niektorými ľuďmi zle, tak mi je až ťažko.

dobibina

katar1na ked problemom je to, ze si neuvedomujeme, ze denne prichadzame do kontaktu s vecami ktore maju vplyv na nasu imunitu...a ktore vlastne ju oslabuju...a to je prave dost velkym kamenom urazu...

Katar1na

Za mna určite wobenzym. Nedám na neho dopustiť. Čo sa ruka imunity je topka a pomohol mi pri viacerych veciach. Vrelo odporúčam :)

christina1988

radinus toto je fakt, mňa to začalo zaujímať, až keď sa u mňa problémy prejavili, keď som začala bývať chorá, furt nádcha, kýchanie a stačilo, že pri mne niekto zakašľal a už som to mala. Vtedy som tak spozornela, že asi dačo nie je v poriadku a vtedy už bolo neskoro, už proste bolo treba zakročiť tvrdšie a teda kým som sa dala ako tak dokopy tak to mesiace trvalo.

radinus022

dobibina to je normálna vec, ale je dobré, keď človek na posilňovanie imunity začne myslieť ešte keď je zdravý a v pohode, že proste nemusí ešte sa trápiť nejakými problémami, ktoré sa k oslabenej imunite zvyknú pridať.

dobibina

darkina s tym skusenost veru nemam, ale mne dost enzymy pomohli pri problemoch s imunitou...ale pri imunite teda ked si nejake problemy tak dlhodobe uzivanie ma zmysel...to by mal byt zaklad...

darkina

Ahojte ľudia, videla som, že teraz sú aj také tabletky proti vírusom, že obsahujú extrakt z kvasníc z nukleotidmi, máte s nimi niekto skúsenosť?