Imunita počas pandémie

darkina

Ahojte ľudia, videla som, že teraz sú aj také tabletky proti vírusom, že obsahujú extrakt z kvasníc z nukleotidmi, máte s nimi niekto skúsenosť?

oliverblack

ja sa spolieham na liek wobenzym, hlavne preto ze je to liek a mam ho rokmi overeny + samozrejme cerstvy vzduch a vitaminy zo stravy, najnovsie skusam aj otuzovanie :D

Omen

Čerstvý vzduch, pohyb, striedavá sprcha, sauna, pozitívna myseľ, pravidelné vyprázdňovanie, dostatok vlákniny, tekutín, cesnak, cibuľa, feferónky, kyslá kapusta, mliečne výrobky obsahujúce probiotiká doplníš vit. C, D3 a zinkom.

simonka722

My všetci užívame tieto laktobacily na imunitu s vitamínom C www.naturevia.sk majú kvalitné zloženie a stačí jedna tabletka denne.

pehatahanka

Tak toto zaujíma aj mňa. Všade kopa reklám, spreje do nosa ktoré zabránia Covidu a podobné veci... Zaujíma ma čo z toho fakt funguje....

alenka_radska

Pridávam sa k otázke, tiež hľadám niečo pre celú rodinu na podporu imunity, ale chcem niečo s kvalitnejším zložením, v lekárni sa mi väčšinou snažia predať čo majú nazmluvnené.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.