Zničila mi celý život

Príspevok v téme: Zničila mi celý život
Hrozne12345

Endokrinologička mi zničila rastový hormón tým že mi dala euthyrox 100 ako 14-ročnemu bolo mi čudné prečo nerasťiem už tak som sa jej nato opýtal ona mi povedala že euthyrox 100 mi zničil rastový hormón že štítna žľaza ochrnulá rast povedala mi že rastový hormón som ešte mal proste strašne niečo a aj do očí mi povedala že už nenarastiem a aj tak bolo od vtedy mám 160cm a teraz už čoskoro 19r. neviem taký byť ani žiť proste veľa krát som sa otrávil dal do seba cez 40 tabliet vždy niekedy viac ale stále žijem a taký nechcem byť proste čo mám robiť prosím neviem to vydržať som psychicky na dne ale chcem proste nárast aj keby čo bolo kebyže mám 175cm tak by ma to už netrápilo

siruma

možno by pomohlo navštíviť iného lekára, vypočuť si možno aj iný pohľad na vec. možno odporučí niečo iné, možno nejakú alternatívnu liečbu alebo niečo.

Hrozne12345

Prečo som sa veľa krát otrávil ale nič sa mi nestalo ... Lebo ja už takto nechcem žiť čo mám robiť už nič iné mi neostáva

Hrozne12345

Ona mi nemala dávať také vysoké dávky (100vky) a ešte sa k tomu priznať že mi zničili rastový hormón a že už nenarasťiem

karka259

viem, že ťa to trápi, no pomstiť sa nie je cesta, keďže si myslím, že to tvoje tvrdenie, že ti zničila život, nie je pravda. Ona nemôže predsa za tvoje primátne zdravotné problémy

Hrozne12345

Prečo chcem nárast už aj keď viem že je to nemožné a veľmi ma to trápi ... Mám udať tu lekárku? Lebo som bol v Lubochni a tam mi povedali že ona mi to tie euthyrox 100-vky nemala dávať a preto som prestal rast