Narušovanie sukromia

Príspevok v téme: Narušovanie sukromia
natalia331

Má tu niekto skúsenosť s bývaním v prenájme/podnajme, konkretne v prenajatej izbe v dome, kde býva s vami okrem ďalších podnajomnikov aj majiteľ domu?
Viem že to nieje téma týkajúca sa zdravia ale veľmi by ma zaujímali vaše skúsenosti, taktiež, či je normálne aby tento majiteľ v kuse sliedil po dome, chcel neustále všetko vyšetrovať, všetko o každom vedieť - dajme tomu, človek sa vráti z vonka a je vyšetrovaný kde bol, prečo a za akym úmyslom plus iné veci... všetko komplikuje, hľadá problémy, aj nenájde vyrobí ich...vzdy si niečo najde..má potrebu riešiť súkromné a osobné veci s inými ľuďmi v dome a susedstve ( každého v dome s každým zvlášť preberá a zisťuje všetky možné informácie následne čoho šíri klebety )
nezdá sa mi to v poriadku, ono je toho viac no nechcem to tu rozpisovať. Čo si o tom myslíte? a aké skúsenosti máte vy?

Reenawing888

Both kinds of lashes are great, and you will locate various sizes, layouts, or shades as you require. You do not need to apply any kind of make-up, and also you can purchase them with synthetic or actual hair in some cases.
[url=www.hotlistonline.com seo services[/url]

bozinka55

hladala by som urcite ine ubytovanie, sukromie je sukromie aked ho niekto nevie respektovat , tak mi to rozhodne vadi

niepreco

keď človek prenajíma byt dom izbu alebo len záhradu či garaž....úplne jedno čo ALE
- zo zákona nemá čo robiť v priestoroch ktoré prenajíma za peniaze či inak .... Ibaže by mal iné úmysly čo v tomto prípade asi sedí
každý má právo na súkromie a nie každý kto ponúka nejaký prenájom je psychopat

slobodnemaciatko

O majitelovi pises, ze siri klebety, ty sa potrebujes podelit o tieto "zazitky".
Riesenie poznas a ako pises, nemas teraz tuto moznost.

natalia331

Prenajímateľ je žena a akosi dobre nechápem, že čo isté robím aj ja teraz ? Chápem že niekto sa nevie vžiť do situacie, tým pádom k tomu nič "povedať"
Podľa mňa mám svoje práva ako nájomca ktorý riadne platí a nárok na aké také súkromie!
Píšem sem, pretože momentálne sa nemám s kým podeliť o tieto "zážitky" ani možnosť sa presťahovať.

slobodnemaciatko

Pokial mas problem s muzmi, orientuj sa na zeny.
Je uplne jedno co si o tom myslime, lebo presne to iste robis teraz ty.

Carie

Ten pan ma zrejme nudny zivot a tak si nasiel vzruso - kontrolovat, vyzdvedat, sliedit, kritizovat, hrat sa na doleziteho. To naplna jeho zivot a uz sa nenudi a ma sam zo seba pocit, ze je dolezity.