Narušovanie sukromia

Príspevok v téme: Narušovanie sukromia
natalia331

Má tu niekto skúsenosť s bývaním v prenájme/podnajme, konkretne v prenajatej izbe v dome, kde býva s vami okrem ďalších podnajomnikov aj majiteľ domu?
Viem že to nieje téma týkajúca sa zdravia ale veľmi by ma zaujímali vaše skúsenosti, taktiež, či je normálne aby tento majiteľ v kuse sliedil po dome, chcel neustále všetko vyšetrovať, všetko o každom vedieť - dajme tomu, človek sa vráti z vonka a je vyšetrovaný kde bol, prečo a za akym úmyslom plus iné veci... všetko komplikuje, hľadá problémy, aj nenájde vyrobí ich...vzdy si niečo najde..má potrebu riešiť súkromné a osobné veci s inými ľuďmi v dome a susedstve ( každého v dome s každým zvlášť preberá a zisťuje všetky možné informácie následne čoho šíri klebety )
nezdá sa mi to v poriadku, ono je toho viac no nechcem to tu rozpisovať. Čo si o tom myslíte? a aké skúsenosti máte vy?

mifuska

to by bolo najlepsie. odist. nikto si nemoze dovolit ineho cloveka takto neustale kontrolovat a vidim, ze aj ty sama to vies

darrianna

Tak to veru v poriadku nie je a keď ti to prekáža, tak by som si čo najrýchlejšie našla iní podnájom a odišla z tade. Jeho nemá čo trápiť, čo ty robíš a kde beháš. Sú to tvoje súkromné záležitosti