Vadia mi ľudia

Príspevok v téme: Vadia mi ľudia
nada5

Ahojte . Poslednú dobu to tak mám. Mávala som to dávnejšie . Ono to tak príde namňa a potom sa to stratí. No vadia mi susedia napríklad, čo sú vonku stále pred činžakom a očumuju a riešia ....,ktorých stretnem len sa zdravime máločo povieme. . Potom mi vadia ľudia ktorí idú len okolo a keď vidím ako čumia doslova po mne a premeriavaju si ma ,normálne mám nervy . Proste vadí mi to že si ma všímajú . Mňa nik nezaujíma. Dnes napríklad som išla so psom a úplne cudzí chlap mal sprostú poznámku že či robí ako hrabe ten pes atď. Niesom z tých čo sa prihovárajú cudzím .."som normálna prosím?

zdravienko175

nemas kvoli vyzoru nejake depky, ked si myslis, ze sa vsetci na teba aj vonku pozeraju? toto vacsinou maju ludia, ktory nie su so sebou spokojni.

dudinka57

Nie, normalne to nie je, ze ti az takto prehnane vadia ludia. Treba oslovit nejakeho odbornika, nech ti s tym pomoze

slobodnemaciatko

Aj sama sebe vadis? Bo aj ty si lud.
Chudak chlap :-D takou traposinou sa ti snazil priblizit a zoznamit sa a ty takto, ccc.

zuzanka98

ono je to asi touto dobou, aj ja som si vsimla ze sa stranim ludi, dokonca aj kamaratov co by som predtym nerobila. Je tam strach aby som neochorela, ked ze nikdy nevies ci dotycny nie je chory na covida :/

fmfiain1234

Dobrý deň nada5,
ten proces pozerania sa je obvykle obojstranný. Ja keď stretnem hoci neznámeho človeka, tak sklopím zrak a ten druhý si ma tiež prestane všímať. Stačí sa len na sekundu pozrieť, aby som sa s ním nezrazil na chodníku.
Čo sa týka rozhovorov s neznámymi ľuďmi, tiež som sa stretol s ľuďmi, ktorý sa ma pýtali "čí som", "odkiaľ som" a tak ďalej. Úprimne, tiež to nemám rád.
A tým viac, že si žena, to hraničí, až s obťažovaním zo strany mužov.

Ďakujem, že si sa pripojila na toto fóra.