Vadia mi ľudia

Príspevok v téme: Vadia mi ľudia
nada5

Ahojte . Poslednú dobu to tak mám. Mávala som to dávnejšie . Ono to tak príde namňa a potom sa to stratí. No vadia mi susedia napríklad, čo sú vonku stále pred činžakom a očumuju a riešia ....,ktorých stretnem len sa zdravime máločo povieme. . Potom mi vadia ľudia ktorí idú len okolo a keď vidím ako čumia doslova po mne a premeriavaju si ma ,normálne mám nervy . Proste vadí mi to že si ma všímajú . Mňa nik nezaujíma. Dnes napríklad som išla so psom a úplne cudzí chlap mal sprostú poznámku že či robí ako hrabe ten pes atď. Niesom z tých čo sa prihovárajú cudzím .."som normálna prosím?

ModraObloha

V prvom rade sa ospravedlňujem autorke že som tak trošku vyskočil.

Za ďalšie - slobodnemaciatko , ja som muž, a nepotrebujem si dokazovať nejakú svoju mužnosť že nejakú využijem pre svoje chabé pudové potreby.. svedomie by mi to nedovolilo, aby som niekoho takto využil.. a to priznávam že ako chalan mam proste tú potrebu sexu aj "bez citov" ale ak by mi malo íst len čisto o sex, tak buď by to dotyčná vedela a súhlasila alebo by sa tak nestalo, sme ľudia, nie zvieratá.
Je super že posranduješ, to si cením, všímam si čo sledujem rôzne videá že v zahraničí sú tomúto zoznamovaniu viac otvorený. Zde na Slovensku je situácia taká že fakt nevieš čo čakať, ja niesom kasanova ale rozhodne by bolo prijemnejšie keby ludia k sebe boli ustretovejší a láskavejší a nie hneď nepriatelskosť a dobre že nie zatracenie v iných len čo sa niekto priblíži do ich osobnej zony.

fmfiain1234 zdravím, no máš pravdu, ale tak potom ako spoznávať ľudí ? Hlavne ak človek začína od nuly, nemá známych, ktorý by ho vytiahli niekam.

Carie - Tak ale to neni ospravedlnenie pre pekne ženy aby sa nemuseli trošku kontrolovať a zdvorilostne odmietnuť.. To snad neni tolko či? :) Či to už sme to ako spoločnosť dopracovali do takéhoto bodu? Vôbec by som sa necítil ukrivdený ak by ma odmietla ale ak by ma odmietla štýlom že by mi dobre že nie vynadala tak to pardon Vaše veličenstvo ale aj ja som ľudská bytosť a to že Vám prejavujem záujem ešte neznamená že som niečo menej ako vy a že máte právo sa ku mne správať ako k špinavej handre. (hlavne to neber ako útok, to som písal všeobecne )

slobodnemaciatko

Ale kde, muzi s takymi vobec nechcu chodit, chcu ich len vojed, aby si dokazali, ze na to maju.
Kazda zena je krasna, jediny rozdiel je, ze ked chudak natrafi na ofucanu slep, ma proste smolu.
Mna tiez muzi vsade vkuse oslovuju a rada s nimi posrandujem ;-)

fmfiain1234

Dobrý deň ModraObloha,
"že čo vlastne chcú tie ženy"? Ja som sa už naučil, že cesty žien sú nevyspytateľné. Každá má inú náladu a každá má inú chuť komunikovať.

Ďakujem za ochotu a odpoveď.

Carie

Ako ja mam kamosku ktora je tiez kocka a tiez si ju chlapi na ulici hodne vsimaju. Len problem je, ze sa s nou snazi nadviazat kontakt hociaky stary na prvy pohlad uchyl. Ti chlapi proste nemaju sebareflexiu. Urcite nie je dobry sposom zoznamenia oslovovat krasky na ulici, si uvedomte ze ich takto oslovuje vkuse niekto a nemusi im to byt prijemne. Ak sa niekto po odmietnuti zlozi tak tiez nie je v poriadku. Si uvedomte chlapi ze vsetci chcete len krasky a tie maju na kazdy prst 10 napadnikov a co teraz maju so vsetkymi chodit aby sa nahodou nejaky panacik necitil ukrivdeny?

ModraObloha

Toto je zaujímavá doba... nebudem paušalizovať ale už som tu videl presne opačne témy od žien... čo vlastne chcete? Na jednej strane sa tu sťažujú baby že chlapi / chalani su zženštilí a neprihováraju sa na ulici a podobne a potom na druhej strane proste keď sa na vas len niekto len mrzko pozrie dobre že ho nenahlásite na policiu za pokus o znásilnenie.. normálne smutná doba... pochybujem že v minulosti by nejaka slečna bola nasratá za to že sa ku nej niekto prihovoril, minimálne by ju to potešilo teraz? Mam pocit že radšej sa ani o to nepokúšať lebo natrafiť na taký typ ako autorka tak už by mi to maximalne tak uškodilo, hlavne ak sa jedna fakt o chalana ktorý sa prekonával dlho a stane sa mu toto.. kde sa vytratila tá láskavosť? Otvorenosť alebo aspoň usmev a prijemné vystupovanie.. nemáš rada ludi tak načo píšeš na toto forum?