ako casto sexujete a v akom veku?

Príspevok v téme: ako casto sexujete a v akom veku?
Mechanik

Ahojte, mna by zaujimalo ako casto sexujete, ako casto na to mate chut? Aky je vas vek? Kedy to uz nie je normalne?
Mam 50 rokov a manzelka 49, sme spolu od 20/19 rokov, cely zivot. Nevieme sa jeden druheho nabazit, hlavne ja manzelky. Apetit ma neopusta. Sex mame aspon kazdy druhy den, manzelku to castejsie az tak nebavi, ale ma ho rada. Ja by som aj 2x za den. Nenalieham na nu, aby jej to neliezlo krkom. Potom radsej casto masturbujem. Samozrejme moju lasku podvadzat nebudem. Ako ste na tom vy? Ako to riesite? Myslel som, ze vekom a tou istou zenou ma to prestane bavit, no je to opacne :)

stuart999

s manželkou si ho dorpajeme takmer každy den, mac obden. Obaja sex milujeme, mame aj vela intimnych hračiek, hrame sa.

Perilka

mám 36 rokov a sexujeme obden, A ked priatel nie je doma, tak sa pohrajem s vibratom , alebo stimulatorom sexu (hračičky, ktore mi nakupil na superlove)

Sugardady

PetkaV12, nechcem aby to bolo dotierave a slizke, ale ak mozes napis mi na starostlivy@centrum.sk
Chcel by som ti nieco sukromne napisat.

PetkaV12

dnešní muži maju problemy s erekciou a hanbia sa za to. Takže by som si ho chcela uživat, lenže nedari sa mi

ibed

V tichosti závidím :) Vyzerá to tak, že máte krásny vzťah. Kiežby som i ja niekoho takého našla, že ho budem ešte aj po toľkých rokoch priťahovať. Obom Vám prajem ešte veľmi veľa sexíku, užívajte si život ....

alenka_radska

mam 36 a s priatelom sa milujeme každy den. Použivame intimne hračky, hrame sa a je to velmi pekne, vzrušujuce, velmi sa mi to pači