Nieje to vôbec dobré

Príspevok v téme: Nieje to vôbec dobré
torendo

Zdravím, opäť sa potrebujem poradiť. Chem sa opýtať či aj za nasledujúce problémy môže psychika. Napríklad že na myseľ mi príde myšlienka a ta ma takú silu že je schopná vám podlomiť kolená. Alebo ked sa zobudim uprostred noci a nesvietia pouličné svetla tak idem sa zblázniť. Není to strach ale pomcit zlúfalstva a beznádeje. cBeriem invalidný a nepracujem čo je asi dobre lebo inak by om to nedal. Stále mi v hlave víria negatvne myšlienky a to mi brjáni chodievať von, stretnúdť sa s kamošddmi a celkovo sa o,dlepiť od postele. Sám to chcem lebo moj zdravotný stav ma dlho izoloval a aj izoluje no moja psychika sa zhoršila natoľko že nemám problém len s cpohyboovým ústrojenstvom že som priptaný k posteli navyše psychika ma ničí. Chcel by som sa tiež opýtať čsi je v moci psychológa alebo psychiatra riešiť vyššie zmienené dôvody.,? Dakujem za všetky informácie Je to tazké keby aspon môj pohyb bol v normálnom stave tak si asi skôr cpomôžem no nedá sa inak.

Almarinos

nikomu zo známych ale nedávaj najavo, že to ideš robiť, lebo ťa budú ľudia spochybňovať a začneš o tom pochybovať a nedokážeš to. Ani tu na fóre o tom nemusíš písať. A myslím, že podobný príbeh bol aj v knihe alebo filme Tajomstvo.

Almarinos

torendo, to co by ti mohlo pomoct je vizualizacia , predstavuj si a uver tomu, ze ten tvoj mozog je v poriadku, ze sa tie poskodene casti uzdravili. Potom by mal nastat proces uzdravovania. mam namysli hlavne tu prasknutu cievu v mozgu co si spominal, ked si pamatam a vplyv na teba. Uz som nieco take cital, ze sa stalo a tiez to bol leziaci pacient a nedavali mu nadeje. Rob to kazdy den aspon 30 minut. A kedze iba lezis, mas na to cas. Nic ine lepsie ti tu asi nikto neporadi.

MiroHa

Dobrý deň.Z mojej skúsenosti môžem doporučiť proti depresii a úzkosti vyskúšať Ashwagandha BIO tablety. Tablety sú na zlepšenie nálady, proti panickej poruche, úzkosti a depresii. Z tejto stránky som objednával www.stimulant.cz . Pri dlhodobom užívaní sa mi depresie zlepšili, nikdy som neveril že mi bude lepšie, ale už po dvoch mesiacoch užívania Ashwagandha tabliet som si všimlol velký pokrok. Určite odporúčam vyskúšať.

torendo

Ahjajjaj neviem či to budeš čítať ale som ležiaci pacient, nemám poriadne sa na koho obrátiť a táto stránka mi pomáha sa vykecať.
vo chvíľach kedy mi je najhoršie.

torendo

To fakt že príde na mna taká psychická nepohoda ktorá trvá aj niekoko dni, nemam energiu ani sa dvihnuť z postele potom sa to zlepši ak sa pošťastí a znovu sa vrátia dni že ani nejem.. Naxjistejšie riešenie by bolo odísť z tohto sveta lenže o by som asi nedokázal urobiť jedine sa pokusiiiť kontaktovať odborníka

torendo

To fakt že príde na mna taká psychická nepohoda ktorá trvá aj niekoko dni, nemam energiu ani sa dvihnuť z postele potom sa to zlepši ak sa pošťastí a znovu sa vrátia dni že ani nejem.. Naxjistejšie riešenie by bolo odísť z tohto sveta lenže o by som asi nedokázal urobiť jedine sa pokusiiiť kontaktovať odborníka

ahjajjaj

Torendo, a v čom cítiš sociálnu izoláciu? Teda aký je Tvoj zdravotný postih? Nevieš chodiť? Si na vozíčku? Alebo čo konkrétne? Lebo sociálna izolácia má riešenie: chodiť na návštevy, prijímať návštevy, ísť do knižnice, všetko samozrejme, až keď je otvorené. Prípadne ísť do posilovne. Chodievajú tam aj fyzicky postihnutí, sú také stroje, ktoré vedia využiť aj oni.

Anndulla

Ahjajaj nechceš si dať liečiť ako narušený + daľsie veci,lebo normálny sa neobesujú a nesiahajú po nožíkoch.Alebo vieš čo tebe by mohol pomôcť sexuológ a psychiater.

ahjajjaj

vzhľadom na fyzické dopady psychiky na Tvoje zdravie Ti odporúčam zavolať do psychiatrickej ambulancie a vypýtať si termín. Dlhodobo chorí väčšinou kvôli svojej chorobe + ďalšie veci väčšinou trpia aj depresiou rôzneho stupňa a antidepresíva im môžu zlepšiť kvalitu života. Mňa postavili na nohy, keď som nemohla chodiť.

torendo

Praveže rád by som robil niečo pričom by som sa necítil tak izolovaný, priznávam že bolo by dobré vyhľadať a riešiť svoje problémy s odborníkom ale zistil som že to čo ma veľmi ubíja je izolácia kvôli chorobe a to je na nevdržanie pocit ked vieš že musíš s tou svojou chorobou bojovať ale tvoja vlastná psychika ti nedá alebo ti zneprijemnuje existenciu tak že obyčajné prežívanie dna je pre teba trápenie

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.