Je to na nevydržanie

Príspevok v téme: Je to na nevydržanie
torendo

Ahojte. Asi je to psychikou no chcel by som sa poradiť. Na začiatok chcem povedať že mm ťažké zdravotlné problémy aa kvôli tomu som vkuse doma čo samo o sebe je dosť psychicky náročné. No moje problémy spočívajfú v tom... ospravedlňujem sa ak to bude znieť mätúco alle budem sa snažiiť opísať to čo najpresnejšie. Obyčajné prežívaanie je pre mňa ťažké. Na myseľ mi často prichádzajú negatdívne myšlienky ktoré ma tlačia k slzám. Niekedy na mňa príde pocit že dni sú až prehnane dlhé a nevydržateľné. Tieto neželané myšlienky spôsobujú že plačem často a najhoršie to je vtedy ak to na mňa príde vo chvíli kedy to pcosledné čo potrebujem je rozplakať sa. Dosť často na mna prichádzajú pocity ked pocas dna dostanem pocit že večer bude tak náročný až sa zbláznim a nič mi nepomôže. Uvedomujem si že to všetko znie prehnane. No je to neúnosné už. trvá to už niekdoľko mesiac,ov. Moje zdravooootné problfémy ma obmedzuju natoľko že sám si s tým nepoomôžem a okcolo seba mám ľudí ktorí tomu neprikladajú dôležitosť. Čiže sa musím trápiť s vedomím že to nikdy neskončí. Dôvod prečo sem píšem je ten, že chcel by som sa opýtať že či nemá niekto skúsenosti s takým prežívaním lebo je to neznesiteľné. Navyše musím na sebe veľa pracovať ak chcem svoj zdravotný stav aspoň nejako zlepšiť.aale vlastná psychcika je pre mňa prekážkou. Neznášam svojfu vlastnú osobu a existenciu. Sú rôzne typy problxémov tomu rozumiem ale tenc môj je asi kombinácia toho najhoršieho teda je to krutdé, viem že niečo neje v poriadku a napriek tomu musím držať a koniec. Dakujem ak ste si to prečítali a budem vdačný ak sa podelíte s tým že mi pomôžete zfistiť čo to je

Anndulla

Z niektorých zakomplexovaných žien zo psychickými atakmi a sexuálnou frustráciou sa stávajú alkoholičky a psychopatky.Takže keď ste neboli u psychológa alebo psychiatra,neznamená to že ste normálna.A ako sledujem vaše správanie určite nie ste normálna.Je to na dlhšie.A to je váš kameň úrazu.Žena sa má správať ako dáma nie ako zviera.

torendo

Nieje každý taká povaha, ja určite nie aj ked na chlapa mám mäkkú povahu to uznávam no byť človek bez kúska citu by som asi nechcel

Anndulla

Ubližiť starej žene strieskať ju a vyspať sa so záhradníkom vám nerobí fyzický problém?Neže si pritom zlomíte nohu.Arogancia vám nezaškodí.Veď ste tvrdá mužská z ženskom podaní.

vandapanda

mas aj fyzicke zdravotne problemy, ci ide hlavne o psychiku? treba vyhladat pomoc a nieco s tym robit, lebo takto sa podla mna dlhodobo fungovat neda, ty by si si mal zivot uzivat, najst v nom to krasne nie sa trapit takto

torendo

Nechcem sa tu hrať na chudáka no v minulosti som zažil nejaké nepríjemné chvíle. To ešte neje ncič nezvyčajné. No teraz ma prenasleduju spomienky nato ktoré ma úplne rozhodia a v horšom prípade je to na dlhú dobu dopredu. Táto stránka mi aspon umožnuje sa vyrozprávať začo som vdačný lebo ntájdem tu ludí ochotných pomôcť. Dakujem za vašu trpezlivosť. Je todho dosť tomu rozumiem ale toto miestdo jfe pre mna jediná cmožnosť kde sa možem dosta vykecať

torendo

Viem že je to niečo čo by trebalo riešiť no neviem vlastne ako a kde začať, to ma značne brzdí spolu s mojim zdravotným stavom, ešte som zabudol pripísať že večer ked zhasnem svetlo, sa ma zmože takfý pocit beznadeje a zúfalstva že potrebujem rozsviet iť lebo sa zbláznim ked svietia pouličné svetla ešate sa to dá vydržať ale ked príde moment že nebufdu svietit tak neviem čo si počnem. Chápem že nikto to nemá na ružiach ustlané ale toto mi prídeoveľa horšie lebo xje to prežívanie, psychika a to mení váš celkový pohľad na všetko,