Spalenie pokozky slnkom

Tini

Ja sa zvyknem nastriekat aloe sprejom, ale naposledy som si na kolena dala detsky krem bepanthen care ktory mi spalenu pokozku premastil a krasne zhydratoval.

Lenush

urcite ti to casom zmizne. a pre buducnost sa nezabudaj poriadne kremovat aj na prstekoch na nohach, laktoch, na perach, usiach, nose, kolenach poriadne natierat, kedze tieto miesta su obzvlast citlive.. a kremom nesetrit!

katrin3331

pred troma dnami som si na slnku spálila prsty na nohách a nohy, natieram si to panthenolom ale aj tak to mám červené a mám tam také fialovo červene fliačiky... chcem sa spýtat či by niekto nevedel čo mám s tým robit a či mi to zmizne, alebo mi ostanu nejaké flaky alebo niečo podobne.... :-( dakujem

RNG

Narazove davky vitaminu E potrebne pri spaleni pokozky slnkom su ale 800 IU, to je najmenej 10 krat tolko, kolko mozes z prirodnych nekoncentrovanych zdrojov dostat

Lenush

Podporuje regeneráciu buniek. Vit. E má vynikajúce účinky na nervový systém, sexuálnu aktivitu, okrem toho omladzuje pokožku a vlasy. Bráni tvorbe výrazných jaziev. Má dôležitú úlohu ako antioxidant, pretože poskytuje ochranu pred voľnými radikálmi