Prečo nosiť prilbu, aj keď nemusíte? Toto by vás mohlo presvedčiť

Táto diskusia patrí k článku: Prečo nosiť prilbu, aj keď nemusíte? Toto by vás mohlo presvedčiť
Prečo nosiť prilbu, aj keď nemusíte? Toto by vás mohlo presvedčiť

Prilba je veľmi dôležitým bezpečnostným prvkom na ochranu hlavy. Viac či menej sa využíva pri rôznych športoch, napr. pri lyžovaní, bicyklovaní, korčuľovaní,... Ale tiež pri výkone povolania ako je hasič, stavebný robotník, lešenár, baník a pod. Nie vždy a všade je nosenie prilby povinné. Väčšina zdravotníkov však nosiť prilbu dôrazne odporúča.

Alexa12

Moc dakujem vsetkym. Samozrejme, ja ho donutim aby ju nosil, to je jasne! ani by som nedovolila, aby sa mu nieco stalo :)

psimkova

My kupujee veci na bicykel na elementstore :) tak skuste pozriet :) moj chlap chodi catso na bicykli a je s nimi spokojny:)

Alexa12

Ahojte, kde kupit nejaku dobru kvalitnu prilbu? syn (16 rocny) zacal viac jazdit na bicykli a chcela by som aby to mal co najviac bezpecne

Krokodail

Poniektorí by mohli v prilbe aj spávať. Veď nemožno vylúčiť, že vás v noci, vo sne, bude niekto naháňať a spadnete z postele?!
Hej, hej, safety first! ako hovoria Angličania, lenže ja mám rád slobodu a "vietor vo vlasoch"! takže som proti prilbám.