Meškajú už vyše mesiac

Príspevok v téme: Meškajú už vyše mesiac
CEWA

Zdravím, moja priateľka sa rozhodla jedneho krasneho dna ze zacne sa cviceniu a fitnessu venovať naplno,najala si trénera, dodržiavala stravu aj všetko okolo toho a za jeden mesiac sa jej podarilo schudnúť necelých 7kg...má 18 rokov a menštruáciu má veľmi nepravidelnú, nikdy jej presne na ten deň kedy mali neprišli a stále stým boli problémy...sme spolu 4 roky a kvôli tomuto problému som sa za cely svoj život najviac natrápil stresom dokonca depresiou že je tehotná...naša rodina by nás asi “zabila” keby naozaj otehotnie...naposledy pred 3 mesiacmi cca sme spravili tehotenský test (negatívny) pretože tiež jej meškali cca mesiac a kvôli stresu ktorý vomne prúdil sa mi podarilo rozplakať sa a iba som sa klepal dokým som neuvidel tú 1 čiarku...mali sme nechránený sex teraz iba 1 a ani to som sa neurobil iba také “hranie sa” to bolo...nechcem robiť ďalší test pretože to je moja slabosť a nevydržím to ešte raz...každý deň nadtým rozmýšľam a trápim či je tehotná alebo proste tá náhla zmena v jedalníčku a tie kilá čo išli dole to zapôsobilo...aj jej babka mala vážné problémy v mladosti s menštruáciou...žiadné príznaky tehotenstva nemá iba tie krámy meškajú alebo sa vynechali alebo proste neviem...

CEWA

Nie nikdy sa donej nestriekam a stale mame kondom...raz sme mali nechraneny sex pri ktorom som sa nevystriekal ale isiel zomna predejakulacny vytok

Hanna9870

Buď hlavne pokojný. Nemalo by to byť nič iné len krámy. Keď bude zle (pozná svoje telo) pôjdete k lekárovi. Ale neboj, tehotenstvo to nemôže byť. Keď sexujete vystriekaš sa do nej? Mate kondóm?

CEWA

Ano to som cital ajja ze sex by mal kramy privolať...bolesti ma take ako pri kramoch, taktiež flak na vložke mala väčší odkedy mala tie bolesti ale jedina vec ktorá ma znepokojuje a robi mi stresy je tá farba...vravi ze to je ako spinenie, hnedkastej farby a je to nepravidelne....napriklad vcera rano ked zacali bolesti tak mala ten vacsi flak a odvtedy nic...

Hanna9870

Keď sa necíti výrazne horšie a necíti že s ňou niečo nie je v poriadku, budú to len krámy. Pár krát sa mi stalo že keď mi meškali, sex mi ich ako keby spustil. Možno len zhoda náhod, ale vždy deň dva po mi začali. Nestresuj sa? Potom zbytočne stresuješ aj ju...