Žena (24) Samí neschopní chlapi, nevhodni do života, idem si kúpiť dildo a vyberať krajinu s lepšími mužmi

Príspevok v téme: Žena (24) Samí neschopní chlapi, nevhodni do života, idem si kúpiť dildo a vyberať krajinu s lepšími mužmi
Shiksa

Bože ženy, aj vy to vidíte? Akoby ich klonovali.

Chcú si len užívať. V sexe sú maximálne slabí a sebecki. Sú lakomi. Mamičkari. Stíhačky - nonstop na vás zaveseni - ti si hovoria "dobrí chlapci", ktorých ty hnusoba potvora nechceš. Vlastnícki. Plačkovia. Alebo násilníci. Majú rôzne závislosti. Alebo mix. Uražlivi za každú blbosť. Hlúpi. Sexisticki. Vulgárni.

Fakt nemám slov, a nie ze by som s každým takým chodila, veľa z tých príkladov sú tí, čo som iba stretla alebo co počúvam kamošky.

Strašne málo mužov je dnes vhodných na vzťah. Tí dobrí sú žiaľ obsadení, alebo zrejme tepli.

Julka266

Akoze musim povedat, ze nielen moj partner takyto nie je, ako sa pise vyssie. Ale ani dokonca ziadne s kamaratov a znamych. Neviem, s kym sa potom stretate, ked mate utvoreny takyto nazor.

zuzinata

Hmmm neviem teda, co ta tak moc rozculilo, no nehadzala by som rozhodne vsetkych chlapov do jedneho vreca. Podla mna mas bud vysoke naroky alebo si proste toho praveho este nestretla

lenusa00

mozno by si sa mala pozriet na svoje naroky a ci ty si taka dokonala, ze mozes poskulovat po dokonalych muzoch. vies, len aby si to tak cele len ty nemala trocha viac prehnane

zdenika

Vieš čo osobne si nemyslím, že by boli vyslovene len dobrí muži zadaní, dajú sa ešte nájsť normálni nezadaní len asi robia v zahraničí alebo čo :D

Varus

Tak ako je na Slovensku veľa chlapov z ktorých nemajú ženy úžitok, tak rovnako je na Slovensku veľa žien z ktorých zase nemajú muži žiadny úžitok. Je to tak 50 na 50.