Žena (24) Samí neschopní chlapi, nevhodni do života, idem si kúpiť dildo a vyberať krajinu s lepšími mužmi

Príspevok v téme: Žena (24) Samí neschopní chlapi, nevhodni do života, idem si kúpiť dildo a vyberať krajinu s lepšími mužmi
Shiksa

Bože ženy, aj vy to vidíte? Akoby ich klonovali.

Chcú si len užívať. V sexe sú maximálne slabí a sebecki. Sú lakomi. Mamičkari. Stíhačky - nonstop na vás zaveseni - ti si hovoria "dobrí chlapci", ktorých ty hnusoba potvora nechceš. Vlastnícki. Plačkovia. Alebo násilníci. Majú rôzne závislosti. Alebo mix. Uražlivi za každú blbosť. Hlúpi. Sexisticki. Vulgárni.

Fakt nemám slov, a nie ze by som s každým takým chodila, veľa z tých príkladov sú tí, čo som iba stretla alebo co počúvam kamošky.

Strašne málo mužov je dnes vhodných na vzťah. Tí dobrí sú žiaľ obsadení, alebo zrejme tepli.

terria15

verim, ze v tejto dobe to nie je jednoduche ale vsetci mame nejake chyby, nedokonalosti. takze treba aj to brat do uvahy

mili2000

Som jeden z tých nedokonalých a mám tri dcéry, ktoré tiež riešia tieto veci. Takže nepriamo to vidím a tiež ma strasie, keď idem okolo nejakých výrastkov, a vravím si toto nie. Ale tiež si pamätám, keď som to z druhej strany riešil ja a tiež to nebolo jednoduché. Vzťah, predtým sa to viac volalo láska sú dvaja. Žena a muž sú úplne iní a keby nebol sex tak nemajú veľa dôvodov byť spolu. Ešte sú tu deti, bývanie o čo sa treba starať. Doba sa mení a postavenie muža od patriarchátu je úplne iné. Všimni si, že na úlohu muža ako vodcu, hlavu, a lovca sa útočí a znižuje. (Ako sa asi cítia mladí chlapci, ktorí pociťujú náklonnosť k babám a počúvajú o sexistických útokoch na ženy,už pohľad, dotyk sa bude riešiť trestnoprávne? Nie tiež jednoduchšie nájsť si únik na internete?) A pritom asi to očakávaš od toho, koho hľadáš. Silného dokonalého, o ktorého sa môžeš oprieť a spoľahnúť. A to už asi nejde. Lebo to tak nie je a asi sa to nedá. Vzťah sú dvaja a buduje sa od nuly. Spoločne na to musí byť vôľa na obidvoch stranách. Myslím, že to platí aj za hranicami. Nie je to ľahké a určite sa to dá, treba veriť. Dúfam že sa ti to podarí.

fonte

Boogie, sme bioboti, od decka až po hrob všetko naprogramované, nalinkované. Bude to ešte oveľa horšie, ale to už asi mnohí zistili, alebo len zisťujú, vačšina to ale nezistí asi nikdy.
A volali/volajú to ešte sloboda, úsmevné, alebo žeby nie?

Boogie

Uz nejaky ten cas pozorujem spravanie sa ludi v spolocnosti a mozem poznamenat, ze v dnesnej dobe stretnut Zenu - Muza je priam nevydany zazrak. Zijeme vo svete v ktorom sa nachadzaju ludske bytosti, ktore na seba zobrali zensku a muzsku podobu, ale to zakonite neodzrkadluje ich skutocnu podstatu bytia. Svet, ktory je okolo nas ludom odobral s ich vlastnym suhlasom, ci uz na vedomej alebo nevedomej urovni ich skutocnu silu poznania samych seba. Zamestnal ich a nasledne aj zamotal do nekonecneho cyklu, kde sa stali len vykonavacmi prikazov, zakazov, roznych nariadeni atd... Je to velmi smutny pohlad, kam az dokaze ludska bytost klesnut. Ale vsetko sa deje pre nase vyssie dobro a preto netreba sklanat hlavu, ale zacat u seba a byt prikladom aj ostatnym. Prajem Vam pekny den.

antilooopa

Zakladateľka témy má v podstate pravdu, ale nemyslím si, že to vyrieši zmena destinácie a vibrátor...dnes sa už MUŽI nerodia, zdegenerovali na niečo, čo žena k životu vlastne vôbec nepotrebuje. Zopár použiteľných jedincov to v globále nezachráni. Smutné, ale fakt.

pepe542

Shiksa...idem si kúpiť dildo a vyberať krajinu s lepšími mužmi"...prosím Ťa nerob to...Slovensko padne po tvojom odchode do štátneho smútku...ak budeš to dildo kupovať, opýtaj sa, či nemajú niečo aj na stimuláciu mozgu...nevieš pochopiť, že krajina kde sa majú dobre sprostý ľudia, neexistuje...veľa z tých príkladov sú tí, čo som iba stretla alebo co počúvam kamošky. Prestaň sa stretávať a počúvať Tebe podobné kamošky a život bude krajší. Na druhej strane predstava ako odchádzaš zo Slovenska je zaujímavá...jedno dildo v predu druhé vzadu...nos hore...už chýbajú len tie buchty od mamičky čo si na cestu bral aj hlúpy Jano . Šťastnú cestu...

Keita

Dovolim si povedat jedno, vela muzov na SVK je takych, lebo zivot v tomto state je na palicu. Mamickari byt nemusia, ale vela ich ostava doma, lebo jednoducho, aj ked chodia do roboty, nepiju, nedroguju, su slusni, proste nemaju na vlastne byvanie. Setria, ale nevedia dosetrit, tak cakaju, ze zena im pomoze, lenze zeny su na tom na SVK este horsie. Takze vacsinou koncia potom u rodicov, jednych, alebo druhych. Chore a cele zle. Takto je nastavena spolocnost u nas. Dalsia vec, to sa tyka lakomstva, sa tiez odvija od tych chudackych platov na SVK. Kolko ludi ma aj dve roboty, aby vyzili a usanovali? Ved chcu mat raz rodiny, vlastne byvanie. CHORE. Ten zvysok mi nestoji za rec, sebeckych slabochov sa tu posledne roky vyrojilo tolko, ze je zbytocne sa nad tym aj pozastavovat. Len to nie je iba u nas, ale vsade. Sposobene pokrivenymi hodnotami dnesneho sveta.