Ako trávite tieto dni?

Príspevok v téme: Ako trávite tieto dni?
jumbacisko

Ahojte,
keďže máme druhú vlnu tohto vírusu, mal som čas sem po dlhšom čase zavítať a prispieť. Napadlo mi opýtať sa ako vy trávite tieto dni. Ak chodíte do práce, po robote idete len domov alebo sa ešte idete niekde prejsť/zabehať si/sadnúť na lavičku...? A ak ste potom len doma, ako si krátite čas? Čítate knihy, cvičíte, pozeráte filmy/seriály?
A ak ste študenti/žiaci a nemáte ešte prácu, ste iba doma?
Pýtam sa pre nejaké rady a tipy. Počas prvej vlny pandémie som bol tri mesiace len doma (ako študent to šlo) a predsa len by som tento extra voľný čas strávil produktívnejšie než len hraním PC hier a pozeraním seriálov :D.
Tak poďme pokecať, len tak, pre náladu. :)

Varus

Nakoľko teraz nemám poriadnu robotu, tak môj deň vyzerá asi takto.

- Strihám, natáčam videá ( zatiaľ moja bokovka za peniaze )
- Hrám hry
- Počúvam hudbu
- Pozerám videá, streamy, filmy
- Upratujem byt
- Sem tam niekde vybehnem s niekym von
- Keď je treba, idem niečo vybaviť do mesta

Dnes poobede idem s bývalou kolegyňou z roboty niekam sadnúť. Ale skôr ma odrádza táto situácia, kde počet infikovaných veľmi rýchlo vzrástol. Aj keď som COVID už dlhšie neriešil, tak trochu ma to začalo znepokojovať.

ovomaltine

ahoj jumbacisko, mne zabera dost casu nakup potravin, potom varenie. ostatne tak ako hocikto iny, z kazdeho trochu. internet je tiez skvely, hudba z youtube, recepty, cestopisy a ine podla nalady.
neviem, ci sa ludia obmedzuju, napriklad vcera vo vedlajsom byte poriadna zabava s hudbou, dost ludi podla hluku.
este to len zacina, jesen, opatrenia, korona....vcera tie vodne dela na ludi...
este by som sa chcela naucit usit si rusko.

snejty

Vlastne tetaz sa dost otvorili moznosti pre vzdelavanie. Predtym bolo treba za dobrym kurzom cestovat do velkych miest. Teraz sa staci pripojit na internet.

miki25

Ahoj jumbacisko, bohužiaľ moje ochorenie sa zhoršilo tak nemôžem robiť vôbec nič. Raz za deň idem na 20-30 minút vonku. Inak bieda len za notebookom, keďže trasú sa mi ruky a s nimi dokážem len surfovať po internete. Mám kúpené šachové videá napálené na DVD, tak čas krátim si aj pri TV. Občas prečítam niečo z knihy, ale max. 2 strany denne. Viac je to na mňa veľa, čo súvisí so zlou koncentráciou. Chcel by som si urobiť poznámky so spomenutých šachových videí vo worde, ale neviem, či s takými rukami sa do toho pustím.

mozebyt

Cez den sa venujem individuálnym zaujmom.Pred spanim na mna dolahne samota kedze vacsina mojich kontaktov suvusi s poctom nad 6 ludi a su to neprijemne stavy.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.