Ako trávite tieto dni?

Príspevok v téme: Ako trávite tieto dni?
jumbacisko

Ahojte,
keďže máme druhú vlnu tohto vírusu, mal som čas sem po dlhšom čase zavítať a prispieť. Napadlo mi opýtať sa ako vy trávite tieto dni. Ak chodíte do práce, po robote idete len domov alebo sa ešte idete niekde prejsť/zabehať si/sadnúť na lavičku...? A ak ste potom len doma, ako si krátite čas? Čítate knihy, cvičíte, pozeráte filmy/seriály?
A ak ste študenti/žiaci a nemáte ešte prácu, ste iba doma?
Pýtam sa pre nejaké rady a tipy. Počas prvej vlny pandémie som bol tri mesiace len doma (ako študent to šlo) a predsa len by som tento extra voľný čas strávil produktívnejšie než len hraním PC hier a pozeraním seriálov :D.
Tak poďme pokecať, len tak, pre náladu. :)

amalias

My sa snazime nebyt len doma, snazime sa normalne fungovat ako aj za beznych podmienok. Akurat ano, dodrzivame ruska a rozostupy a podobne. Ale necitim sa byt nejak obmedzovana, ze by som musela len doma na zadku sediet.

bronimira

Teraz mam momentalne homeoffice, takze doobeda si robim veci do roboty a poobede bud upratujem alebo sa idem niekam prejst so psom. no kedze mam pracu nastastie, tak nemam pocit, ze by som sa nudila.

Zuzana209

nepoznám lepšie strávený čas ako komtemlovať živú lásku Božiu, modliť sa a prosiť o pomoc pre seba a iných, čerpať odvahu a silu od Boha ktorý je stále so mnou a nikdy ma neopustí...

Ak je niekto spokojný pri hraní, cvičení, chatovaní - potom OK, ale ak niekto cíti, že je tu určitá vnútorná prádznota - teraz má najlepšiu príležitosť hľadať Boha , prihovávať sa Mu ...skúsiť Mu dať šancu. On nie je prísny starec, ktorý sedí niekde ďaleko, - ale je to reálny Priateľ, ktorý je blízko. Nebojte sa a skúste to!

www.magnificat.sk

akinom007

Este poviem tak, zatial si stale najdem co robit doma alebo so sebou, venujem sa aj AJ snazim sa zopakovat si, plus viac cvicenia a pohybu na vzduchu. Stale som nemala ani jeden den ze by som sa nudila, fakt. Zavidim niekedy tym co maju cas sa nudit:) ale tak pracujem mozno to je tym

akinom007

Dni travim rovnako ako ked by aj nebola " druha vlna" virusu,Denne pracujem, mam to celkom dost, doma si robim vianocne vyzdoby, bezne upratovanie, cvicenie, prechadzky beauty, ale toto vsetko robim bezne... Cez vikend sa stretam s rodinou a priatelmi kedze sa neda chodit do spolocnosti tak som robime party vzdy u niekoho ineho. Na Vianociach sa mi nemeni nic stravim ich z rodinou ponavstevujem priatelov zabavime sa, budem sa chodit niekam prejst. Sem tam tesco DM aby som si ako zena splnila neutichajucu tuzbu po obchodoch, nastastie DM mi ju celkom splna dokazem tak stravit kludne hodinu :)