Priateľka sa opäť zamilovala inde

Príspevok v téme: Priateľka sa opäť zamilovala inde
Peter_24

Ahoj, sme spolu rok a pol. Mne je 27 a jej je 23 a celý čas aj spolu bývame.
Prvý krát sa to stalo v januári. Mali sme vo vzťahu krízu. Začala tráviť čas s kamarátom a na mňa bola doma zlá.
Povedala mi že potrebuje čas, že chce skúsiť byť s niekým iným, že je možné, že ešte spolu budeme ale teraz chce byť s niekým iným. Týždeň som preplakal a dostal sa cez to.
Bývali sme spolu ďalej a ja už si robil svoje a už som sa k nej nesprával ako k priateľke.

Trvalo to celé 3 týždne, potom s ním skončila a vrátila sa ku mne.
Až na to že to týždeň ťahala s nami oboma čo som nevedel. Potom sa s ním pohádala a bol koniec.

Žili sme ďalej a teraz sa presne to isté deje znova. Nechal som jej voľnosť, má veľa kamarátov a nevadilo mi to. Ale včera prišla domov opäť okolo pol 2 v noci. Dialo sa to už dlhšie.
Vyšlo z nej že cíti k niekomu náklonnosť, a chce byť s ním. Že možno je to poblaznenie ale chce skúsiť byť s niekým iným. Že jej mám sľúbiť že ho nebudem kontaktovať. Plakala a plakal som ja.
Že ma miluje s navždy bude, Prosila aby sme spolu ďalej bývali, a aby som ju nikdy neopustil inak sa zabije. Lebo že to nezvládne lebo ma na svete len mňa a mamu.

Ja som znova zničený, už som myslel ako budeme spolu bývať , ešte pár dní do zadu sme si hovorili ako sa milujeme, ako si postavíme dom. A prišlo toto.

Ako by som to zvrátil, nechcem ju stratiť, čo by platilo? Ukázať jej o čo príde, ako vtedy. Nechať ju tak nech zistí sama čo chce? Bojím sa že ju stratim úplne. Alebo začať žiť ako sám a ukázať jej že nie som na nej tak závislý, alebo jej to nejak prekazit sa s ním stretávať?
Čo mám robiť? Ako ju získať späť.

Ospravedlňovala sa za všetko zle, povedala že nikto pre ňu nikdy toľko neurobil a tak veci.
Potom sme zaspali v náručí ako každý deň pred tým.
Ja nespal celú noc. Čo keď bola posledná, ona ešte povedala že aby som nebol nahnevaný
Keď bude spať u neho. Celú noc som na to myslel, na to že musím niečo vymyslieť
Ako to napraviť. Je to moja chyba, nechal som ju s ním a aj keď som žiarlil dovolil som jej s ním tráviť čas, ja som bol celé dni v práci....

Som na dne, v noci keď som zaspal na chvíľu hneď sa mi snívalo presne to isté, že spolu bývame ale nič spolu nemáme a nesmiem sa jej ani dotknúť.
Mám opäť v hlave len to ako sa s ňou bude milovať, lebo ak nič neurobim takto to dopadne.
Neviem čo robiť. Neviem čo jej teraz ráno napísať. Prosím napíšte niečo čo mi pomôže.

La

Peter_24, príspevok v téme: Ako dlho vydrží chlap bez sexu?

Citujem: "Ako dlho? No to je individuálne, ak musí tak vydrží ak nemá nikoho a nedarí sa, ale je to frustrujúce. Sú muži čo im to tak nechýba. Za mňa, odkedy mám pravidelný sex, tak si ani už neviem predstaviť byť bez ženy. Po týždni by ma porazilo asi :D ale mne je 26 a na sex myslím skoro v kuse :D"

No, musím povedať, že asi chápem, prečo sa nachádzaš v takejto ponižujúcej situácii. Keď nemáš v hlave nič, len sex, tak sa jej ľahko s tebou kyve.

Alan89

Ahoj Peter_24,z toho co si napisal vyplinulo ze tvoja priatelka ta iba vyuziva a vysava z teba zivotnu energiu.Takych ako je ona chodia po svete tisice-len ja,len moje stastie,ziadna vernost a citova vyprahnutost.
Mozno sa ti nebude pacit co poviem ale si slaboch-vsetko jej to dovolis len sa tomu prizeras a ona si ta ani len trochu nevazi.

Sprav to co uz si sam do prispevku napisal-" Nechať ju tak nech zistí sama čo chce" a "ukázať jej že nie som na nej tak závislý"

A ze nechces onu prist? skutocne si si isty ze vas vztah ma tak vysoku hodnotu? alebo si pleties lasku so zavislostou na partnerovi.

ovomaltine

spavate spolu?
vidno, ze ju velmi chces, tak sa nauc to tolerovat, precitaj si nieco o POLYAMORII. da sa zit aj tak, ked to dokazu ini, dokazes aj ty.

scorpio_moon

To nemyslis vazne, ze ju este chces. Ja inak niektorych ludi nepochopim... nemyslim to v zlom. Ale toto by si normalny clovek nenechal. Treba sa trosku prebrat.

scorpio_moon

To nemyslis vazne, ze ju este chces. Ja inak niektorych ludi nepochopim... nemyslim to v zlom. Ale toto by si normalny clovek nenechal. Treba sa trosku prebrat.

ahjajjaj

ahoj Peter, čo najskôr ukonči takýto toxický vzťah. Jej vyhrážky, že sa zabije a pod. sú jej problémom, nie Tvojím. Nie si predsa za ňu zodpovedný a ani nemá právo u Teba bývať, keď Ti nie je priateľka, iba kamarátka, ktorá Ťa zneužíva.