Priateľka sa opäť zamilovala inde

Príspevok v téme: Priateľka sa opäť zamilovala inde
Peter_24

Ahoj, sme spolu rok a pol. Mne je 27 a jej je 23 a celý čas aj spolu bývame.
Prvý krát sa to stalo v januári. Mali sme vo vzťahu krízu. Začala tráviť čas s kamarátom a na mňa bola doma zlá.
Povedala mi že potrebuje čas, že chce skúsiť byť s niekým iným, že je možné, že ešte spolu budeme ale teraz chce byť s niekým iným. Týždeň som preplakal a dostal sa cez to.
Bývali sme spolu ďalej a ja už si robil svoje a už som sa k nej nesprával ako k priateľke.

Trvalo to celé 3 týždne, potom s ním skončila a vrátila sa ku mne.
Až na to že to týždeň ťahala s nami oboma čo som nevedel. Potom sa s ním pohádala a bol koniec.

Žili sme ďalej a teraz sa presne to isté deje znova. Nechal som jej voľnosť, má veľa kamarátov a nevadilo mi to. Ale včera prišla domov opäť okolo pol 2 v noci. Dialo sa to už dlhšie.
Vyšlo z nej že cíti k niekomu náklonnosť, a chce byť s ním. Že možno je to poblaznenie ale chce skúsiť byť s niekým iným. Že jej mám sľúbiť že ho nebudem kontaktovať. Plakala a plakal som ja.
Že ma miluje s navždy bude, Prosila aby sme spolu ďalej bývali, a aby som ju nikdy neopustil inak sa zabije. Lebo že to nezvládne lebo ma na svete len mňa a mamu.

Ja som znova zničený, už som myslel ako budeme spolu bývať , ešte pár dní do zadu sme si hovorili ako sa milujeme, ako si postavíme dom. A prišlo toto.

Ako by som to zvrátil, nechcem ju stratiť, čo by platilo? Ukázať jej o čo príde, ako vtedy. Nechať ju tak nech zistí sama čo chce? Bojím sa že ju stratim úplne. Alebo začať žiť ako sám a ukázať jej že nie som na nej tak závislý, alebo jej to nejak prekazit sa s ním stretávať?
Čo mám robiť? Ako ju získať späť.

Ospravedlňovala sa za všetko zle, povedala že nikto pre ňu nikdy toľko neurobil a tak veci.
Potom sme zaspali v náručí ako každý deň pred tým.
Ja nespal celú noc. Čo keď bola posledná, ona ešte povedala že aby som nebol nahnevaný
Keď bude spať u neho. Celú noc som na to myslel, na to že musím niečo vymyslieť
Ako to napraviť. Je to moja chyba, nechal som ju s ním a aj keď som žiarlil dovolil som jej s ním tráviť čas, ja som bol celé dni v práci....

Som na dne, v noci keď som zaspal na chvíľu hneď sa mi snívalo presne to isté, že spolu bývame ale nič spolu nemáme a nesmiem sa jej ani dotknúť.
Mám opäť v hlave len to ako sa s ňou bude milovať, lebo ak nič neurobim takto to dopadne.
Neviem čo robiť. Neviem čo jej teraz ráno napísať. Prosím napíšte niečo čo mi pomôže.

slobodnemaciatko

Nechavas jej prilis vela volnosti, poriadne pretiahnut a strazit.
Pokial to chcela skusit aj inde, tahala to s dvomi naraz, takeho cloveka treba razne poslat do pi.

fonte

Ake si mal detsvo?Boli doma problemy? Venovali sa ti rodicia, nejake hadky, konflikty? Alebo v skole? Nevazis si sam seba, odniekial do prameni.
Alebo si sa len prilis zalaskoval, ako sa vravi a nevidis nic, proste ruzove okuliare . Poslala ta prec, ver, ze dovod bude aj to, ze si ta nevazi, lebo s tebou moze zametat a ty si to nechas.
Takych chlapov zeny nepritahuju, len ich vyuzivaju. Musis prejavit lahostajnost a sebavedomie. Ono to ide. Ked opadne to zalaskovanie a ty si uvedomis, ako chodila prasit k druhym chlapom, ako im robila vsetky tie veci, co si dvaja robia, tak ti to dojde. Ver tomu.
Ked nadobudnes to sebavedomie a vycisti sa ti hlava. Musis prist do stadia, kedy budes vediet, ze si v pohode sam zo sebou a potom sa ti taketo spravanie uz nestane.

Peter_24

Tak už to je tak, že mi povedala že chce byť so mnou len kamarátka a sním chce byť, nechápem len teda načo prišla v noci domov, povedala že mala potrebu ísť za mnou a prečo potom chodí predo mnou holá keď ma iného už v hlave s kým mm chce žiť. Že so mnou má už len citovú väzbu nič viac. Tak ok už na to kašlem už sa pre ňu nebudem trápiť. Len zbytočné nádeje mi dáva, ešte včera hovorila že chce ísť so mnou dnes na výlet ale ráno, už šla za ním. Pýtal som sa či mám ešte u nej šancu a že nie, že ona sa so mnou už dávno rozišla.

Stalo sa to v July, ona sa so mnou pravidelne rozchádzala bola na mňa zlá, v práci som sa opil a rozišiel som sa s ňou že to už nezvládam, bola proste stále zlá, všetko zlé čo urobím, aj fyzicky útočila, ničila veci. Hneď si sťahovala veci k sebe. Na druhý deň prišla ráno a plná lásky ma získala späť. Tak sme ostali spolu, ona sa polepšila, videl som že to má možno zmysel, všetko som oľutoval milion krát že som sa opil.

No a dnes povedala, že už vtedy to so mnou ukončila a len kvôli citovej väzbe mi hovorila o budúcnosti so mnou a láske. že by sa bála že sa opijem znova a keď budeme mať dieťa ju vyhodím, ja by som ju nikdy neopustil, raz som sa opil, ale len preto že sa správala strašne, bitky, ničenie vecí, nadávky, denne. Všetko zlé, za banality, odstrihla ma od kamarátov a preto som raz takto zle reagoval a opil sa.

Carie

Inak ty si jak tyrana zena, tie tiez neopustia svojho tyrana lebo nemaju ziadne sebavedomie a su presvedcene, ze nikto iny na svete by ich nechcel lebo su skarede a neschopne. Ty nutne potrebujes sedenia u psychologa.

Carie

Aha, tak ty si ten zavisly na sexe, nevydrzis bez neho ani tyzden. A ona ta teraz od neho odstavila a ty to nezvladnes. Odporucam navstevu psychiatra-sexuologa. A tiez psychologa aby zistil, preco mas tak strasne malo sebavedomia a nechas so sebou zametat. To bude mat korene v detstve. Dobreho sluhu si v tebe nasla, to ani nemohla lepsie natrafit

Nighthawk

Už dávno by som ju na tvojom mieste kopol do zadku.
Iba ťa citovo vydiera a manipuluje s tebou.
Ked to bude takto pokračovať tak skončíš na psychiatrií.
Daj jej ultimátum a ked nie tak to ukonči.
Nemá všetko v hlave v poriadku.takto sa nespráva človek ktorý niekoho miluje.List Rimanom 13:10
Láska blížnemu zle nerobí. Plnosťou zákona je teda láska.