Páči sa mi jedna baba, ale..

Príspevok v téme: Páči sa mi jedna baba, ale..
ferikotryjnezna

Ahojte.
Som druhák na VŠ. Tento rok vzali na rovnakú VŠ moju spolužiačku z SŠ (nebola spokojná na prechádzajúcej VŠ). Na strednej sme sa registrovali, pozdravili, občas pokecali no ona mala svoju partiu a ja svoju...
Lenže keď začal semester a my sme sa prišli ubytovať na internát, tak sme si po večeroch pozreli filmy, kecali sme alebo sme len tak z balkóna na hviezdy pozerali.. A práve jeden večer som sa do nej tak akosi buchol a začína to byť čoraz viac intenzívne. Myslím, že si tie večery celkom užívala, vždy keď odišla, odišla usmiatá od ucha k uchu a vždy ma objala. Ale..
Neviem, čo mám ďalej robiť. Ide totiž o to, že keď sme niekde spolu von (minule prechádzka v lese, včera káva) tak je všetko úplne normálne, bavíme sa a ja sa teda (neviem ako ona ale nikdy nieje ticho a vždy sa smejeme..) cítim dobre. No akonáhle si píšeme tak nastane chvíľa, že mi nechá videné a nič a niekedy sa neozve aj tri dni, musím potom (takmer vždy ja) znova jej napísať. Alebo sa ozve ale keď niečo treba.. Začínam tak cítiť, že už som vo friendzone...
Dá sa to nejako riešiť ešte? Čo by ste urobili vy? Neviem či je pravý čas jej čosi naznačiť alebo jej rovno povedať čo k nej cítim.. Len sa bojím, že týmto by som si ju pohneval a naše kamarátstvo by skončilo.
PS: Nie, nedepkárčim :D Len neviem čo s tým, takže blbé poznámky si nechajte.. Len je to proste dievča, ktoré je tak úžasné, že neviem čo robiť :/
Za každú normálnu radu ďakujem ;)

paulinkaaa

nemusí to hneď znamenať nezáujem z jej strany. ja napríklad tiež, keď sa mi páčil nejaký chalan, tak som mu sama od seba nenapisala ani za nič .. radšej som bola v nervoch a každú sekundu hipnotizovala mobil aby mi napísal :D alebo som mu nechala videné, keď som nemala čo odpísať, niekedy aj schválne, aby som si tým overila jeho záujem, že či sa znova ozve. teraz už mi to príde smiešne a hlúpe, ale dlho som to tak robila :D podľa mna by si jej mal dať najavo, čo cítiš. ja si myslím, že baba keby k tebe neprechovavala nejaké city, tak by sa s tebou takto nestretavala. možno práve čaká na tvoj prvý krok :)

Edo Marin

myslel by som si, ze chce byt so mnou, nie si so mnou pisat a pochopil by som to takto, ze je inteigentna tym padom..:) drzim palce

Katty32

Možno by bolo fajn povedať jej na rovinu čo k nej cítiš. Prejaviť trochu city aby vedela, že ty k nej aj niečo viac cítiš ako len kamarátstvo.

blueberryNN

Peter, mal by si si mozno vytvorit vlastnu temu lebo tu tak trochu uradujes v teme niekoho ineho, kto tu chcel riesit nieco svoje. Iba taky napad.. inak mi to je jedno.

Peter1236

Ver mi, že nespali spolu ešte, viem to veľmi dobre. A asi tie pišktvorky hrávajú, sú spolu 3x za týždeň, pozerajú filmy, nikde nechodia von ani nič. Keď majú ísť von, tak idu s niekym, lebo on sa boji byt s ňou sam?nechápem načo s nim je