Páči sa mi jedna baba, ale..

Príspevok v téme: Páči sa mi jedna baba, ale..
ferikotryjnezna

Ahojte.
Som druhák na VŠ. Tento rok vzali na rovnakú VŠ moju spolužiačku z SŠ (nebola spokojná na prechádzajúcej VŠ). Na strednej sme sa registrovali, pozdravili, občas pokecali no ona mala svoju partiu a ja svoju...
Lenže keď začal semester a my sme sa prišli ubytovať na internát, tak sme si po večeroch pozreli filmy, kecali sme alebo sme len tak z balkóna na hviezdy pozerali.. A práve jeden večer som sa do nej tak akosi buchol a začína to byť čoraz viac intenzívne. Myslím, že si tie večery celkom užívala, vždy keď odišla, odišla usmiatá od ucha k uchu a vždy ma objala. Ale..
Neviem, čo mám ďalej robiť. Ide totiž o to, že keď sme niekde spolu von (minule prechádzka v lese, včera káva) tak je všetko úplne normálne, bavíme sa a ja sa teda (neviem ako ona ale nikdy nieje ticho a vždy sa smejeme..) cítim dobre. No akonáhle si píšeme tak nastane chvíľa, že mi nechá videné a nič a niekedy sa neozve aj tri dni, musím potom (takmer vždy ja) znova jej napísať. Alebo sa ozve ale keď niečo treba.. Začínam tak cítiť, že už som vo friendzone...
Dá sa to nejako riešiť ešte? Čo by ste urobili vy? Neviem či je pravý čas jej čosi naznačiť alebo jej rovno povedať čo k nej cítim.. Len sa bojím, že týmto by som si ju pohneval a naše kamarátstvo by skončilo.
PS: Nie, nedepkárčim :D Len neviem čo s tým, takže blbé poznámky si nechajte.. Len je to proste dievča, ktoré je tak úžasné, že neviem čo robiť :/
Za každú normálnu radu ďakujem ;)

slobodnemaciatko

A ako vies, ze spolu nemaju sexualny zivot? :-) Piskvorky spolu isto nehravaju. Aspon tolko ma v sebe ta baba, ze ti o tom nepovedala, nehovori, ked vie, ze ju mas rad.

slobodnemaciatko

Nikdy nepochopim zenske, ktore vyuzivaju chlapov ako svoje kamosky a ani chlapov, ktori takto zo seba nechaju robit handry a masochisticky cakaju na svoju prilezitost, ked mozu mat skvelu zenu a nie nejaku vychcanku, ktorej sa to takto lubi - neznasam tento pritepleny blav vyraz.

blueberryNN

Nerada ti beriem iluzie, ale to, co popisujes, je pre zenu "mam super kamosa, s ktorym mozem travit cas". Sama som takych kamaratov mala a trvalo mi dost dlho, kym som pochopila, ze vsetci ti kamarati si robili nadeje. Ona ta nevyuziva, ona s tebou travi cas, lebo robite veci, ktore ju bavia a asi sa s tebou fakt citi v pohode. Ale podla mna ani vo sne by jej nenapadlo, ze ty chces nieco viac. Zeny nie su trubky, ktore nevedia, ci o niekoho maju zaujem ako o partnera alebo nie. My to vzdy vieme. Takze ak ti neodpise na spravu aj niekolko dni, zamysli sa - kamosom neodpisujeme vzdy a hned, ale ak nam o niekoho ide, chceme, aby to aj ten druhy vedel. Fakt toto je v mojich ociach nula bodov.

Carie

Peter inak nemusi byt vobec nic na tebe zle, ale ked sa poznate od detstva tak ta mozno furt bere ako detskeho kamarata a nevie v tebe vidiet chlapa. Niektore zeny to tak maju. Vsak sa poobzeraj inde.

Carie

Peter sorry ale evidentne ju nepritahujes a nie si pre nu chlap, skor ta bere ako svoju najlepsiu kampsku ktorej moze povedat vsetko a vzdy je tu pre nu, vzdy ju pochopi

Peter1236

Mam dlhoročnú kamarátku s ktorou sa poznam od detstva. Prežili sme toho neskutočne veľa a stále spolu trávime čas. Vieme o sebe všetko a poznáme sa dokonale. Ja som sa do nej zamiloval, lenže ona si nedávno našla frajera aj keď vedela že ja ju ľúbim a mne povedala, že sa nevie preniesť cez čiaru kamarátstva. Ona s tým frajerom nemá vôbec silný vzťah, nemajú vôbec sexuálny život a neviem preco s nim je, keď so mnou jej je oveľa lepšie. Všetci čo nás poznajú hovoria, že my sa k sebe hodime a budeme raz spolu. My sme nic spolu ešte nemali, ale ja proste cítim, že z jej strany nieco je, ale neviem preco má stále priateľa a hovorí že ho lubi. Neviem čo mam robiť. Ona má nechce stratiť a chce mat aj frajera aj mna ako najlepšieho kamaráta.

Carie

Musis sa spravat sebavedomejsie a dat jej otvorene najavo svoj zaujem. Samozrejme nie prehnane, staci jemne, ona to pochopi, tomu ver. Zacni s tymi jemnymi dotykmi a potom sadni si blizsie k nej, uvidis ci sa odtiahne alebo si to necha lubit. Ak necha, mozes ist pomaly dalej. To ze neodpisuje na spravy moze znamenat aj to, ze je taky typ co moc nepise. Z tohto co pises nie je jasne ci si len vo friendzone, rozhodne to skus, stratit nemas co. Ak by ti davala najavo ze nema zaujem tak sa stiahnes a mozes s nou zostat kamarat.

Libertz

Prva chyba co robis je ze ju ides stavat na piedestal, aka je uzasna a neviem co. Dalsia vec je ze ti necha zobrazeno a neozve sa aj viac dni. To tiez neni nic moc, ale zalezi aka je povaha no... ci si vypisuje s druhymi alebo je typ co na internete moc nekomunikuje no v realite je to ine. Pusu jej nedavaj, skor vyskusaj jemne dotyky tak na dve sekundy a uvidis jak zareaguje. Ked mas nato gule teda. Skus byt trochu zmrd, trochu bad boy, doberanie, uvidis zas jak zareaguje. Podla mna tam sancu dost mas. A tiez prosimta rady zien ber ale s veeelkou rezervou. Kolkokrat hovoria ze chcu hodneho, dobreho, slusneho.. ale taki koncia na poslednom mieste castokrat, pokial to niesu nejaki fesaci. Maloktore su take rozumne, ze robia aj to co hovoria. Hlavne mlade do 25 rokov. A mal by si si tiez uvedomit ci chces vztah alebo len friendship. Ci ti to stoji za riziko. Ked ta nebude chcet, nestracaj tam cas... alebo druha moznost je byt v kamaratstve a potom z toho to preklenut na vztah. Hlavne je ci si rozumite. Konec koncov hovori sa ze z kamaratstva vznikaju stabilne a dlhodobe vztahy.