Žihľavka neustupuje

Príspevok v téme: Žihľavka neustupuje
m4rek22

Uz dva tyzdne ma trapi zihlavka. Po prvom tyzdni som isiel ku koznemu, ktory mi naordinoval 1 tabletku dithiaden vecer a lipocreme mast. Vobec sa to ale nezlepsuje, skor by som povedal ze je to stale horsie. Mal som to len na nohach ale teraz to mam uz aj na chrbte a rukach a vo velkom mnozstve. Strasne to svrbi az stipe. Mate niekto podobnu skusenost ? Akonste sa toho zbavili ?

Fruankmo119

Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening.

www.thecontentnew.com
[url=www.thecontentnew.com]https]

modracik

Treba vylúčiť z bytu chemické prostriedky/ dá sa upratovať len čistou vodou s nanostriebrom/píš správu,ak chceš konkrétnejšie/,ja tak udržiavam povrchy doma a aj v aute už tretí rok. Manžel mal takisto žihľavku, zbavili sme sa jej. Uprava stravy je takisto dôležitá, detox prírodnou cestou/najprv zbaviť telo toxických látok a až potom upraviť stravu/ a nasvecovať miesta 3krát denne svetelnou terapiou bioptron...

ahjajjaj

ahoj, žihľavku máš z alergie a neustupuje, lebo si stále v kontakte s látkami, ktoré Ti ju spôsobujú. Skús diétu, napísať si do zošita, čo a koľko toho denne zješ, obmedziť trochu južné plody, rajčiny, klobásy, salámy, miesto toho len neúdený syr, varenú zeleninu, chudé mäso, zemiaky, mrkvu, ryžu, vyhnúť sa prílišnému koreneniu jedál.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.