Žihľavka neustupuje

Príspevok v téme: Žihľavka neustupuje
m4rek22

Uz dva tyzdne ma trapi zihlavka. Po prvom tyzdni som isiel ku koznemu, ktory mi naordinoval 1 tabletku dithiaden vecer a lipocreme mast. Vobec sa to ale nezlepsuje, skor by som povedal ze je to stale horsie. Mal som to len na nohach ale teraz to mam uz aj na chrbte a rukach a vo velkom mnozstve. Strasne to svrbi az stipe. Mate niekto podobnu skusenost ? Akonste sa toho zbavili ?

Lilycollins9x

Je mi veľmi ľúto, že trpíte záhadnou vyrážkou, ale ako virtuálny asistent, nemôžem poskytovať bitlifeonline.com diagnózu ani predpisovať lieky. Môjím odporúčaním pre vás by bolo navštíviť znovu svojho kozmetológa alebo lekára a informovať ich o tom, že vaše symptómy sa nezlepšujú a naopak, zhoršujú sa. Môžu byť potrebné ďalšie testy a vyšetrenia, aby sa určilo presné ochorenie a predpísalo vhodné liečenie.

Lilycollins9x

Je mi veľmi ľúto, že trpíte záhadnou vyrážkou, ale ako virtuálny asistent, nemôžem poskytovať [url=bitlifeonline.com] diagnózu ani predpisovať lieky. Môjím odporúčaním pre vás by bolo navštíviť znovu svojho kozmetológa alebo lekára a informovať ich o tom, že vaše symptómy sa nezlepšujú a naopak, zhoršujú sa. Môžu byť potrebné ďalšie testy a vyšetrenia, aby sa určilo presné ochorenie a predpísalo vhodné liečenie.

drewbinsky

Okrem liekov môžete tiež zvážiť niekoľko domácich opatrení, ktoré môžu pomôcť zmierniť svrbenie a podráždenie kože. Napríklad môžete sa sprchovať v studenej vode, nosiť voľné oblečenie a vyhýbať sa horúcim sprchám a kúpeľom. Tiež je dôležité udržiavať svoju pokožku hydratovanú, aplikovaním bežnej hydratačnej kozmetickej masti ovo-game.com

emmausa

Maybe the doctor has prescribed the drug in insufficient doses so your condition is getting worse, I think you should go to the hospital to check again. contextogame.co

hradelinka

Zihlavku zjavne nieco sposobuje a povedala by som, ze ak ju mas uz teda takto dlho, tak to bude najpravdepodobnejsie na nieco alergia. Fajn by bolo spravit testy, ci nahodou nie si na nieco alergicky

danielusa0106

Myslím, že by ste mali ísť do lepšej nemocnice na kontrolu, pretože možno lekár v druhej nemocnici nesprávne diagnostikoval chorobu. driftboss.net

Fruankmo119

Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening.

www.thecontentnew.com
[url=www.thecontentnew.com]https]

modracik

Treba vylúčiť z bytu chemické prostriedky/ dá sa upratovať len čistou vodou s nanostriebrom/píš správu,ak chceš konkrétnejšie/,ja tak udržiavam povrchy doma a aj v aute už tretí rok. Manžel mal takisto žihľavku, zbavili sme sa jej. Uprava stravy je takisto dôležitá, detox prírodnou cestou/najprv zbaviť telo toxických látok a až potom upraviť stravu/ a nasvecovať miesta 3krát denne svetelnou terapiou bioptron...

ahjajjaj

ahoj, žihľavku máš z alergie a neustupuje, lebo si stále v kontakte s látkami, ktoré Ti ju spôsobujú. Skús diétu, napísať si do zošita, čo a koľko toho denne zješ, obmedziť trochu južné plody, rajčiny, klobásy, salámy, miesto toho len neúdený syr, varenú zeleninu, chudé mäso, zemiaky, mrkvu, ryžu, vyhnúť sa prílišnému koreneniu jedál.