imunita

lompaska

no ja neviem, ja proste mozem brat cokolvek chcem a aj tak ma choroba dobehne. staci, ze sa trochu ochladi a som tam.

bambi369

ja kupujem Dcko u vitriana, beriem ho od zaciatku korony a od tedy som nebola chora, davam si z tych vyssich hodnot

tatana1378

Je to fakt, ze nezalezi lebo teda clovek moze ostat chory kedykolvek, to si pamatam na strednej sme mali telocvikara, ktory nechapal ako v teplych dnoch clovek moze byt chory, ze ako je vobec nieco take mozne a pritom je to take proste :)

TimOteJ

Tak ako na jar, či jeseň, ono to v podstate ani nezáleží na období. Ja som už vtedy používal a aj teraz používam wobenzym na imunitu a nedám dopustiť. Je to skvelá vec.

Marila

Skúšanie človeka vyčerpá aj fyzicky aj psychicky, aspoň teda u mňa to tak bolo. Nakoniec čo sa mi vyplatilo bol Wobenzym, ktorý som začala užívať a ten ma dostal do formy. Síce trvalo to cca dva mesiace kedy som sa začala cítiť super, ale stálo to za to!

norvana

vandapanda, niekto ma chut skusat co pomaha, co nepomaha, kedysi som aj ja skusala, pokusala, aj vsetko, ale casom ma to nenormalne unavilo a stavila som na istotu :)

spilba

Bohatier takéto babské rady ja teda moc rada nemám lebo mi je to proti srsti napríklad taká cibuľa :D
Ale podľa mňa je dobré starať sa o imunitu celý rok, nielen počas chrípkového obdobia, pretože práve niektoré tie mesiace čo to zanedbáme sa môže problém objaviť, môže sa to na zdraví odzrkadliť.

vandapanda

jofin na zlepsenie je veru kopa odporucani, len realita je castokrat uplne ina, nie je jednoduche dat do poriadku imunitu, ked uz je oslabena, to je na dlho aby sme sa z toho dostali

naty_gresova

Bohatier toto je pravda, že je lepšie problému predchádzať ako mu následne čeliť. Lenže mnohí ľudia si myslia, že choroby im nehrozia, že všetko je okej a pritom častokrát je opak pravdou, v dnešnej dobe má veľa ľudí problémy s imunitou a ani len si to neuvedomujú!

Bohatier

SKROMNOST je liekom na vsetko (ale s rozumom)

Nie len tak do vetra mudrci sveta omielaju rovnaku frazu ze "NECH VAM JE JEDLO LIEKOM". Je v tom velka mudrost ktora takmer doslova stale plati. Preco uz i s takmer? Sposobuje to najme zivotne prostredie chemia a geneticka manipalacia ktorou sa menia vlastnosti posobenia rastlin a ich plodov na nas organizmus. Polozme si teda otazku. K comu nam bude krajsie ci vacsie ovocie ci vacsi vynos z hektara ked ta plodina kvoli tejto krase a velkosti strati svoje carovne liecive vlastnosti (a toto bol len jeden priklad z nekonecnosti dejov sa dejucich). Komu toto pomaha? Z tohto plynie ze tadialto cesta urcite nevedie a svojej imunite skor uskodime. Preto treba i v obchode premyslat ze co so svojim rozhodnutim podporim. Bude to sebecke? Rozumove? Ci skor prajuce? Lebo NAJME v tomto momente sa zacinaju deje dejuce ktore ovlyvnuju imunitu NAS i celej planety.

A teraz i volaco praktickejsieho bez frflajuceho frlania a relativne i pouzitelneho:

Najviac (v percentach) sa na nasom zdravi podiela CREVNA MIKROFLORA (clovek si ju musi doslova hyckat) a potom daleko daleko a daleko po nej je az vsetko to ostatne (hmotne/nehmotne). Povedzme ze je nieco ako pevne zaklady na ktorych sa vystavia cely dom. Zial na poskodenie tychto zakladov staci napriklad jedna antibioticka liecba a mame na par rokov zavarene na problem (teda ak si toto vobedz uzivatel uvedomuje) lebo v takom pripade nam prestava telo fungovat spravne a skor ci neskor sa v nom nieco poskodi (nedostatok zdrojov kvoli nemoznosti spracovania energie z potravy). A potom nas potrapi i volake male prechladnutie ci ina viroza. Co by za podmienok stiedmeho a rozumneho stravovania (ci dejov vyssie) nemalo vobedz nastat. Prosto proste lahsie sa chorobe predchadza ako lieci uz ona samotna (nasledok). A preto zvazujte ze ci je to tak zavazne aby som musel brat tie antibiotika ci stoji ta sladkost alebo ina nerozvaznost za nasledok ktory mozme takto vytvorit (lebo vsetko so vsetkym suvisi).

A dodatok: cibula obcas ako medicina stava s cukrom (moze byt). Ale v inom pripade ju jest varenu podusenu ci pecenu (nikdy nie surovu) a iba ak ma clovek zdravy zaludok (a skor len sem tam na ochutenie jedla).