Badoo

fonte

Varus, to naco vypisujes zenam, ze si nemal vztah a sex? Toto mi vysvetli. Problem je tvoj pristup, ty uz dopredu sam seba stavias do pozicie outsidera.
Jasne, ze potom ti ziadna neodpise. Ty to beries sposobom, som taky a taky a ber, alebo nechaj tak. Takto sa nikam nedostanes.
Proste si vymysli nieco, mal si vztahy, ale nevyslo to. Na nic to vplyv mat nebude. Pokaslat rande, alebo sex moze aj skuseny suknickar.
Si nastaveny negativne, tym, ze im toto vyzvonis, tak si ako keby robis uz alibi, preco sa to neda. Velmi zle na to ides.

Varus

Carie mal som viacej reakcií, keď prišlo na tému vzťahy. Bol som zvedavý čo na to napíše opačná strana a keď som napísal, že v mojom veku som ešte nemal žiadny vzťah, žiadny sex, tak sa tie ženy alebo dievky len divili a niektoré mi už po tejto správe viacej neodpísali.

Nechcem si proste nájsť v mojom veku dievča a priznať sa jej, že som ešte nemal sex, žiadny vzťah. Áno, mohol by som klamať, ale myslím, že by to zistila aj sama, keby už nastal čas prvého sexu, ktorý by trval pár minút.

Áno, viem čo mi napíše viacej ľudí, tá "pravá" by to pochopila, ale ja beriem, že tá pravá je len v tom prípade, že s ňou ostanem nastálo a nie len rok, dva, možno tri.

Jednoducho to teraz cítim tak, že mám úplnú nechuť si hľadať nejakú babu a priznať sa jej s tým, že som úplný truľo, ktorý si doteraz nenašiel partnerku. Radšej si to nechám pre seba.

Carie

Co tym myslis v takomto veku? Si uz stary roztraseny dedek o palicke ktoremu sa uz nepostavi? Vies kolko chlapov prichadza o panictvo v tvojom veku a neprezivaju to tak? Inak mali by robit kurzy pre chlapov ako zbalit zenu plus ako mat potom pekny vztah. Lebo vela chlapov to nevie a spravaju sa nemozne a pritom staci tak malo.

Varus

Libertz práveže, so ženami a babami s ktorými som si písal na Pokeci, tak mi vždy napísali, že som fešák, že po mne musí ísť veľa báb a samé nechápali, že prečo som doteraz žiadny vzťah nemal.

Badoo som si nakoniec nevytvoril. Za posledné týždne som si ale povedal, že už asi nechcem žiadny vzťah. Možno to cítim len na nejaký čas, ale keď som si predstavil, že mám mať prvýkrát sex pomaličky už v 27 rokoch, prvý vzťah, prvýkrát všetko zažiť v takomto veku, tak sa mi to nejako začína hnusiť, ide mi to proti srsti.

Jednoducho prvýkrát v takomto veku všetko zisťovať a objavovať ? Mne to príde tak, že táto loď mi už dávno odplávala. Asi sa zameriam radšej na iné veci.

Libertz

Ak vyzeras aspon nadpriemerne, tak nejaku sancu na uspech mas celkom. Ak vsak vyzeras priemerne alebo podpriemerne, to mas takmer zarucene ze strata casu. Je to podobne ako aj na tinderi alebo inych znamych seznamkach. Je tam nepomer chalanov a holek. A holky si teda mozu donemoty vyberat, aj priemerna/podpriemerna... ver tomu ze si vyberaju hlavne podla vyzoru. Dnesna doba je velmi povrchna a na tychto seznamkach to plati dvojnasob. Hovorim zo skusenosti. Nazory zien neber do uvahy moc, lebo ony su tie co si vyberaju... plus sem chodia zeny vacsinou dost ine nez tam. Ja vyzeram priemerne, ale v dnesnej dobe povrchnej si pripadam ako podpriemer skor. Na badoo je uspech ked ti vobec nejaka odpise. Velmi caste je ze ani zhoda neodpise. Vela holek tam je len kvoli pozornosti, spoznas ich hlavne tak ze v profile maju svoj odkaz na instagram kde zbieraju odberatelov. Avsak ked pises ze si nemal vztah ani kamaratku ani nic, tak predpokladam ze vyzorovo na tom nebudes lepsie jak priemer. Neviem kolko mas rokov tiez. Ked chces mozem ti dat kontakt, a napisem ti viacej...

Varus

Ešte som to Badoo neskúšal, pretože som čakal, aké budete mať vy názory, ale ako pozerám, tak sú tu skôr pozitívne ohlasy. Čakal som úplný opak. Prekvapilo ma to popravde.