Sokyna

Príspevok v téme: Sokyna
nada5

Ahojte . Ani neviem ako zacat..keby som začala od začiatku ,je to na dlho .. proste mam manžela ,ktorí tak viacmenej teda viac začal chodiť von ..je leto . No lenže našla sa zena ktora akoby vyhľadávala spoločnost môjho muža .(pritom svojho nemá doma) (jej chovanie je čistá radodajka ..)Keby som to pozerala s pohladu muža ten vraví že to nieje pravda ..lenže som žena ..6zmysel asi funguje . Ja byť na jej mieste sa cítim trápne .. flirtovať predomnou s mojim manzelom? Už sme jej dali najavo kde má miesto a nezabralo .

Sugardady

Slobodnemaciatko, za Slovenskeho statu prisahali vernost nasej armade az kym si neuvedomili, ze bojuje po boku tej fasistickej. Vernost sa da rozmysliet ak sa zmeni situacia a nevera je chyba oboch, nie iba jedneho. Nik nejde do manzelstva s tym, ze bude podvadzat, vzdy sa nieco stane. A okrem toho, ja osobne by som uzakonil, ze vstup do manzelstva az v zrelom veku napr. minimalne 26 rokov, ako treba mat na velku motorku, lebo tento vek z niecoho vyplyva, jednoducho predtym si clovek nemusi dobre uvedomit dosledky, lebo na to nema dost partnersky odziteho...

slobodnemaciatko

Vernost nie je nieco, co si jednoducho rozmyslis. Nevera nie je vinou zeny, je vinou neverneho.
Kazdy by si ju zrejme mal zazit, aby vedel aka je to tragedia. Zena je takisto slobodne mysliaca bytost a ma pravo vnimat neveru ako chce a neakceptovat ju.

Neprezentuj tu svoj pokriveny pohlad len kvoli skrytej reklame. Nauc tie lenive sugarbaby aj nieco zmysluplne robit.

Sugardady

Slobodnemaciatko, hovoris blbost, lebo muz je predsa predtym, nez podvedie verny a urcite to zena asi moc neocenuje, berie to ako samozrejmost a nie sexi vec... a takisto sa hned nesnazi byt neverny, on nad tym zacne uvazovat az po nejakom case, ked doma od "milujucej" zeny nedostava to, co potrebuje. Nik si nechce komplikovat zivot neverou, je to aj stres, schovavanie, organizacia casu a miesta... keby sa zeny vedeli spravat k chlapom, tak by to bolonok a mnohe uch v podstate zneuziju na splodenie deti a potom sa v sexe radikalne vypnu. Keby aspon to, ze muz niekde strci vtaka nebrali ako nejaku obrovsku tragediu, ved z neho tym neubudne a mnohe mozu byt radi, ze im da potom doma pokoj.

slobodnemaciatko

Nie je nic viac sexy ako vernost, potom ti zena splni vsetko, zena by bola blbka, ak by tolerovala nejakeho vrzaca, ked za dvermi ma xy dalsich, co jej splnia co len bude chciet - z pohladu zeny ;-)

Sugardady

Z pohladu muza - ak bude spokojny doma, nic sa nestane. Kazda nevera je dosledok nejakeho problemu a neviem preco si zeny myslia, ze zakazmi a separovanim dosiahnu, ze ich muz nepodvedie. Na rozkazy si kupte psa, clovek je slobodne mysliaca bytost, nemozete ho komandovat aj ked je to vas partner. Ak bude chciet, tak ta podvedie, ak nie s touto, tak s inou. Opytaj sa ho, ci mu nieco nechyba, co by si mu mohla splnit a tak. A ber neveru aj z pohladu, ze ak si niekde iba vrzne kvoli sexu a ty z toho nebudes robit dramu, tak asi s tebou ostane, ak budes robit sceny, rozvedie sa a ty ostanes sama a po case budes riskovat vztah s niekym, kto moze urobit to iste. Ak je zena prijemna, mila, sexy, nic muzovi nevycita, rada sa s nim casto miluje, tak si sam povie, ze by bol blbec, ak by hladal nieco inde... toto zeny nechapu.

bozinka55

si si istza, ze jej to dal najavo aj tvoj muz, ze o nu nema tak povediac zaujem, kedze ako pises si pokoj este nedala?

Alan89

nada5,ja si myslim ze tvoj problem sa da rychlo a efektivne vyriesit.Vazne popros svojho muza nech takej zene nevenuje ziadnu pozornost-ziadna komunikacia ani pohlad do oci.Nech jej(aj trochu arogantne)da takto pocitit ze prenho nic neznamena,jednoducho od takej zeny je potrebne sa uplne distancovat,lebo ti ho zvedie.

Ak ta tvoj muz lubi,tak to preteba urobi.
Ak bude mat namietky a situaciu nebude brat vazne-velka chyba je potom aj vnom.

pepe542

Čudujem sa Vám...to nechápete, že môže byť zamilovaná? Veď sa to tu často omieľa, že srdcu nerozkážeš!