Sokyna

Príspevok v téme: Sokyna
nada5

Ahojte . Ani neviem ako zacat..keby som začala od začiatku ,je to na dlho .. proste mam manžela ,ktorí tak viacmenej teda viac začal chodiť von ..je leto . No lenže našla sa zena ktora akoby vyhľadávala spoločnost môjho muža .(pritom svojho nemá doma) (jej chovanie je čistá radodajka ..)Keby som to pozerala s pohladu muža ten vraví že to nieje pravda ..lenže som žena ..6zmysel asi funguje . Ja byť na jej mieste sa cítim trápne .. flirtovať predomnou s mojim manzelom? Už sme jej dali najavo kde má miesto a nezabralo .

slobodnemaciatko

Jaj tak to pardon, to si potom uplny odbornik na neveru. Mas pravdu, len verny a milujuci muz si moze dat nick sugardaddy.
Paradoxne sa ich to netyka...jej len omylom pristal nejaky zadany/zenaty muz medzi nohami a nevedela si realne zhodnotit, ze co je zadane to je tabu, bo svistat moze s kopou slobodnych ludi. V konecnom dosledku na to doplacaju vsetky zucastnene strany.
A ze srdcu nerozkazes? V zivote clovek nemusi a ani nemoze mat vsetko, su iste hranice, ktore sa neprekracuju.

mantika

netreba to hned riesit zbrklo, treba povedat muzovi ze ti to vadi ale nie kricat, vycitat, proste ho poziadat aby to uz nerobil, nechodil s nou von lebo ti to neprijemne. a ked nepomoze tak by som dohovorila asi aj dotycnej osobe, povedat jej, ze ti to vadi a nezelas si aby tvojho muza dalej kontaktovala

Sugardady

Slobodnemaciatko, nemas pravdu, nevera je vzdy problem 2 ludi a paradoxne sa to vobec netyka milenky alebo milenca.
A paci sa mi, ako ma hned odsudzujes, ze mam na vrc iny nazor a obvinujes ma ze som spachal zle veci. Mila moja, co ked ti poviem, ze som 30 rokov zenaty, svoju zenu milujem a nikdy som nemal sex s inou, je to moja prva laska a neverny som jej nebol hlavne z divodu, ze sa ku mne vzdy pekne ako ku chlapovi spravala a ja som jej to opatoval.
Vies, su take povolania, kde sa cez socialne siete skumaju nazory a tie sa statisticky vyhodnocuju a tak sa zvoli nejaky "nick" a skumaju sa reakcie. Kedysi sa napr. automaticky bralo, ze kto je potetovany, bol v base a dnes... a takisto, staci mat zle vybrate meno a nepomoze vam, ani kebyze ste svaty, lebo ludia maju predsudky... ;)

slobodnemaciatko

To bude asik nejaka jednoducha Maria, ktora si pletie pobluznenie s laskou a ktoru manzel pravidelne poriadne nevyobracia, aby na inych chlapov ani nepomyslela.
V konecnom dosledku ju kazde pokusenie privadza naspat k muzovi uvedomujuc, ze mu nesiahaju ani po paty, len je labilnejsej povahy nevaziac si, co ma a tak riskuje stratu skveleho muza.

pepe542

To Sugardady a ďalším naivným, ktorý si myslia, že dokážu niečo svojím dobrým správaním...človek nerád používa rozum.
Tridsaťdvaročná L....a nám poslala list, v ktorom na piatich stranách opísala svoj problém, ktorý ju už dlho trápi. Nikomu o tom doteraz nehovorila, pretože na jednej strane sa za to hanbí, na druhej sa bojí výsmechu a odsúdenia. "Aj ja sama si totiž myslím, že môj "problém", je v porovnaní s ozajstnými trápeniami malicherný a odsúdeniahodný." L....a má totiž dve zdravé deti, dobrého a milujúceho manžela, dobrú prácu aj rodinu. Vydávala sa ako dvadsaťročná, s manželom chodila od sedemnástich. Pre každého z nich to bol prvý vážny vzťah.
L....a píše: "Je to naozaj dobrý manžel, stará sa o deti, pomáha im ako môže, pracuje ako drak a čo je pre mňa strašne dôležité, miluje ma. Ja ho tiež milujem, ak je milovaním to, že si ho nadovšetko vážim. Som šťastná, že je môj muž a chcem s ním žiť navždy až do smrti." Pripomína, že aj sexuálny život majú veľmi dobrý.
A čo ju teda trápi? Počas 15-ročného vzťahu sa jej už trikrát stalo, že sa zamilovala do iného muža. Je to niečo, čo sa udeje bez ohľadu na jej želanie, vedomie a kontrolu. Práve teraz to prežíva tretí raz. Strašne ju to hnevá, berie jej to duševnú rovnováhu, má výčitky svedomia, ale na druhej strane je "šialene zamilovaná do iného chlapa so všetkým, čo také šialené zamilovanie obnáša."
L...a trpí na dva razy: "Jednak výčitkami voči manželovi a sebe, na druhej strane zúfalosťou a nemožnosťou zmeniť platonické zamilovanie na realitu." Hoci, ako píše, ten muž nesiaha jej manželovi ani po členky, napriek tomu musí na neho myslieť 24 hodín denne, pri každom stretnutí s ním sa jej chveje hlas, pri každej emailovej správe tlčie srdce. V jeho blízkosti sa musí strašne ovládať, aby ho nepobozkala, alebo sa nejako nestrápnila. Píše: "Je to proste sprostá chémia, ktorá ovláda vaše telo a myseľ, ale ja nechcem byť zvieratko, som človek, mám vôľu a viem, čo chcem a čo nechcem. Nechcem, aby som sa zamilovávala do kolegov, s ktorými som dennodenne a musím prežívať tieto kruté chvíle."
Kolega, ktorý nič netuší a o L....u nikdy neprejavil ani náznak záujmu

...hlavne, že sa chveje keď dôjde e/m... neviem síce ako,keď on o ničom nevie. L....a už nechce takéto pocity zažívať, pretože aj tak vie, že manžela by nikdy neopustila. Napriek tomu sa bojí jednej veci: "Čo keď sa raz zamilujem do fakt úžasného muža, / a to bude každý, keď sa rozpúta drogová závislosť v mozgu/ ktorý by sa mohol môjmu manželovi vyrovnať? A čo keď sa ten muž zamiluje do mňa? To by mohlo naozaj ohroziť moju rodinu, ktorá pre mňa znamená najviac na svete. Bojím sa, že v stave takejto vážnej zamilovanosti,

keď strácam úsudok a rozum, by som spravila niečo, čo nikdy nechcem spraviť, rozvrátila by som úžasnú rodinu a opustila (alebo zradila) milujúceho človeka. Je to len jedna z mála žien, ktoré si tento stav aspoň uvedomujú. Môžeš sa len modliť, aby si mal šťastie...pretože nič sa nebude diať z Tvojej vôle. Môžeš robiť a chovať sa akokoľvek...
prebraté z internetu...

pepe542

Nerešpektujete nič čo sa tu popisujete pri rôznych radách...srdiečko sa nemôže mýliť, voňajú si, na vine sú feromóny... dokonca ani imunitný systém, ktorý si vyberá najvhodnejšieho partnera pre potomstvo...tak hádam potom z pohľadu araba..Keď ráno vstaneš, zmláť svoju ženu, ona už bude vedieť prečo...

modrizitka

heh z pohladu zeny, dostal by asi na vyber ci ja alebo cas s traveny s nou. viem si predstavit, ze su mu lichotky prijemne ale ako ak ma uz svoju zenku, taknaco proste si to takto kazit

slobodnemaciatko

Nevera je vinou, chybou, zlyhanim neverneho a jeho neschopnostou riesit veci cestne, priamo, otvorene a zodpovedne.
Neospravedlnuj si neveru pred sebou a pred svetom.
Pokial ty nedokazes priamo povedat, co ti vadi, chyba je to hlavne tvoja chyba. Nauc sa komunikovat a neocakavaj, ze tvoja zena je Sibyla.
Ked si uz, ako ty tvrdis, "rozmyslis" vernost preco nemas gule na to otvorene to povedat osobe, ktorej sa to tyka? A este pred?
Neverni su iba slabi, neschopni, labilni a zbabeli ludia.
Nejde o vek vstupu do manzelstva, ide o to, aky si clovek.
Vela mladych chlapov je daleko rozumovo a hodnotovo vyspelejsich ako tych starsich a nepotrebuju si odzit xy vztahov.
Ftaka nemas na to, aby si ho musel strcit do kazdej diery, lebo raz ho strcis do takej, z ktorej ti odpadne :-D
Nie vsetky zeny maju vztah s muzom, aby mali od neho pokoj-wtf???
Svoje problemy si ries sam so sebou.