Posilňovanie s vlastnou váhou

Príspevok v téme: Posilňovanie s vlastnou váhou
tomas==

Čaute, zaujímal by ma váš názor, či sa dá nabrať svalová hmota aj cvičením iba s vlatnou váhou. Rozhodol som sa začať nejako aktívnejšie posilnovať, snažím sa aspoň doma cca. 5-krát týždenne. Mám to rozdelené tak, že 2 dni do týždna cvičím cviky zamerané iba na bicepsy+tricepsy, 2 dni na ramená+hrudník a 1 deň chrbát. Na internete som si našiel presne cviky s vlastnou váhou na každú partiu a takto to vykonávam. Ide mi o to hlavne nabrať nejakú svalovú hmotu a vyzerať dobre. Mám 188cm a 82kg a som štíhlej postavy. Myslíte, že sa takto dá vybudovať nejaká viditeľná svalová hmota, alebo je to čisto iba na spevnenie a vyrysovanie tela? Každý deň tiež pijem proteín a snažím sa jesť veci bohaté na bielkoviny.

Smile_girl

podľa mna je to super. Ja mam ale radšej ine druhy športu. S detmi chodíme jazdit na bicyklil, kolobežke. Aspon niečo možeme robit, lebo sediet doma je naročne a dlhe

christine2

jediny šport ktory vykovanam je, že sa s detmi bicyklujem skoro každy den. Podl amne je to spojenie prijemneho s užitočnym. SOm štihla a ine cvičenie nepotrebujem